GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

35×50 Afiş Basımı

35×50 cm Afiş Basımı

 

35x50cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 200,00 TL
500 280,00 TL
1000 320,00 TL
Kdv Dahil Değildir

50x70cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 330,00 TL
500 390,00 TL
1000 500,00 TL
Kdv Dahil Değildir

 

35×50 cm Afiş Baskı Aşamaları Nelerdir

 
Afişler reklamların en etkili yüzü olarak her yerde yer almaktadır. afiş tasarımı ya da afiş basımında dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta yer almaktadır. bu noktalardan birincisi ilk olarak afiş seçiminin doğru şekilde yapılmasıdır. Tabi bu durumda afişlerin daha önceden farklı seçenekler üzerinden incelenmesi ve afiş basımında bazı konulara dikkat edilmesi ile sağlanmaktadır. 35×50 afiş basımı için seçilecek afişin yapısı ve incelenmesi en iyi şekilde yapılmalıdır. Afiş basımı için yapılacak maliyet seçenekleri ya da afişlerin basımı için oluşturulan mesajlar son derece etkili şekilde seçilmeli ve incelenmelidir.
 
35×50 afiş basımı için dikkat edilecek önemli konulardan birisi afişin kaliteli yapısı olurken bir diğeri ise afişin taşıdığı mesajı net şekilde hedef kitleye ulaştırılmasıdır. 35×50 cm afiş basımı ile yapılan seçimde afişin üzerinde verilmek istenen mesaj ve baskı fiyatları açık bir şekilde yer almalıdır. Bu mesaj ile birlikte 35×50 cm afiş basımı daha etkili ve marka değerinizi yansıtacak şekilde yer almaktadır. basılacak olan afişler üzerinde yer alan renk seçenekleri de afişin etkili olması konusunda son derece etkilidir. 35×50 afiş baskısı ile afişin asılacağı yerde bulunana insanların dikkatini çekmesi açısından bu renk tercihi son derece önemlidir. Renk tercihi göz yoran ya da hedef kitlenin anti patisini uyandıracak şekilde eğreti renklerden oluşmayacağı gibi sönük ve ilgiden yoksun renkler arasından da tercih edilmemelidir.
 
35×50 afiş basımı için yapılan çalışmalarda renk tercihinin yanı sıra afiş üzerinde bulunan mesajların net olarak iletilmesi de son derece önemli bir şekilde yer almaktadır. 35×50 cm afiş basımı için yapılan çalışmalarda afiş üzerinde mesaj taşıyan yazıların açık bir şekilde yer alması da mesajın etkili bir şekilde verilmesini sağlamaktadır. 35×50 afiş basımında mesaj iletimi ve marka etkisi afişin tasarımının açık ve net bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Bu bakımdan afiş basımı öncesinde hazır örnekleri bulunan afişlerin kesinlikle incelenmesi gerekmektedir. 35×50 cm afiş basımı fiyatları için bu örnekler üerinden hareket edilerek yeni bir afiş ortaya çıkarılmaktadır ve etkili bir afiş meydana gelmektedir.
 

35×50 cm Afiş Baskı Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir