GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

50×70 Afiş Basımı

50×70 cm Afiş Basımı

 

35x50cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 200,00 TL
500 280,00 TL
1000 320,00 TL
Kdv Dahil Değildir

50x70cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 330,00 TL
500 390,00 TL
1000 500,00 TL
Kdv Dahil Değildir

 
Bir afişin başarılı sayılmasında en önemli ölçüt afişin fark edilmesidir. Bu yüzden afiş tasarlanırken afişin ilgi çekmesi son derece önemlidir. 50×70 afiş basımı için yapılan tasarım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken birkaç husus yer almaktadır. afiş tasarımında afişlerin gereken mesajları net olarak vermesi gerekmektedir. Bunun içinde 50×70 cm Afiş Baskısı sırasında afişin üzerine yazılan yazıların büyüklüğüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Afiş basımı için yapılan tasarımlarda yazı şekli ebatı ve rengi dikkat çekmektedir. Bu yazı model ve renkleri gereken mesajların hedef kitleye net olarak ulaşmasını sağlamaktadır.
 

50x70cm Afiş Baskısı Çeşitleri Nelerdir

 
Afişin anlaşılır olması ve akıcı bir şekilde yer alması düzgün cümleler ile bulunması mesajın net olarak verilmesini sağlayacaktır. 50×70 cm afiş basımı için  afişte yer alacak fiyatları ve baskıları alt başlık örnekleri ve sloganlarına dikkat etmek gerekmektedir. İstenen mesajda yer alan önem sırasın göre sıralama yapılmalıdır ve bu sıralamada önem sırasına son derece dikkat edilmelidir.  Sloganlar 50×70 afiş basımı için genelde 3 ya da 4 sözcükten  oluşmalıdır. Afişte yer alan mesajların ilk bakışta dikkat çekecek bir özelliğe sahip olması gerekmektedir.  50×70 afiş basımı fiyatları içinde yer alan mesajlar yanında afişlerin fotoğraf ya da illistürasyon ile de süslenmesi etkili bir afişin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Böylece istenen mesaj ilk anda hedef kitleye hemen ulaşmaktadır ve etkili özelliğini de net bir şekilde göstermektedir.
 
50×70 cm afiş basımı iç ya da dış mekanlarda kullanılmak üzere farklı seçenekler ile hazırlanmaktadır. Reklam yönetimine katkıda bulunan ve 50×70 afiş basımı için seçeneklere göz atan alıcılar örnek afişleri izleyerek doğru tercihi sağlamaktadır. 50×70 afiş baskısı için yapılan tercihlerde önceki afiş örnekleri dikkatli şekilde incelenmelidir. Ayrıca 50×70 afiş basımı için yer alan mesaj içerikleri sinema ya da tiyatroya göre değişiklik göstermektedir. 50×70 afiş basımı fiyatları iç ya da dış mekan seçenekleri için ayrı şekilde tasarlanmaktadır. Genelde afişlerde 3 ana renkler kullanılmaktadır. Genelde 1. Hamur kağıtlar ile basılı afişler tercih edilmektedir.  Afiş seçiminde hedef kitleye ulaşacak mesaj yanında 50×70 afiş basımı için seçilen malzeme kaliteleri de son derece önemlidir.
 

50×70 cm Afiş Baskı Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir