GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

A3 İnsört Fiyatları


 
İnsört  ile işletmeler indirimde yer alan ürünlerini ya da diğer ürünlerini pazarlama için etkili bir fırsat yakalamaktadır.  Genelde perakende satışlar için kullanılan insörtler sayesinde market tarzı işletmelerin ürünleri hedef kitleye ulaşmaktadır.  İnsört sayesinde işletmenin ürünleri aynı anda pek çok kişiye ulaşmaktadır.  A3 İnsört fiyatları da başımı yapılan İnsört çeşitlerine göre değişmektedir. İnsört seçeneği kullanılan malzemeye göre ya da ebatta göre farklılık göstermektedir.  A5 ya da a3 boyutlara başımı sağlanan insörtler için fiyatlar farklılık göstermektedir.  Bu değişiklik insört basımı için kullanılan selefon gibi malzemeler için de değişiklik göstermektedir.  İnsört çeşitleri için kullanılan malzeme yanında İnsört tasarımları ya da sayıları da fiyata etki etmektedir.
 
Genel olarak ucuz bir pazarlama aracı olarak görülen insörtler için yapılan basın sayısı fazlalaştıkça İnsört fiyatları da bir hayli düşüş göstermektedir. Genellikle a3 market, gıda, kampanya, alışveriş, insörtleri yada insertler fiyatları bakımından çeşitlendirilmektedir. Aynı şekilde İnsört sayısı basım için daha az tercih edildiğinde fiyat da farklılaşmaktadır.  A3 İnsört fiyatları için yapılan tercih ve tasarımlarda önemlidir.  İnsört için yapılacak tasarım tercihi öncesinde hazır kapılalar halinde bulunan örneklerin incelenmesi gerekmektedir.  Bu bakımdan İnsört örnekleri incelemesi ile gerekli ayrıntılara karar verilmektedir.  Bazen örnekler içinden seçim yapılarak kısa sürede İnsört başımı sağlanmaktadır.  İnsört basımı genelde iki ya da üç gün içinde tamamlanmaktadır . Online olarak da sipariş verilen insörtler için tasarım online olarak da yapılmaktadır.
 

A4 İNSÖRT veya A4 İNSERT BASIMI

 
Reklam için yapılması gereken her işlerin başında öncelikle kaliteli tasarımlar gelmektedir. Bunların başında da market insörtü yada insört basımı için gereken düzenlemeler yapılmalıdır.
 
İnsört veya İnsert Basımı
 

 • Çalışmalarınızın a4 yada a3 ebat olması gerekmektedir.
 • A4 çalışma 210mm x 297mm çalışılmalıdır.
 • A3 insört basımı 297mm x 420mm çalışılmalıdır.
 • Kesim ve taşmaların olmaması için her yönden en az 3mm en çok 5 mm kesim payı bırakılmalıdır.
 • Renkli basımlarda özellikle resim kullanıldığı zaman resimlerin CMYK olmasına dikkat ediniz. RGB şeklinde kalan resimlerin baskı aşamasında daha koyu yada ekranda göründüğü gibi olmasını istiyorsanız, çalışmalarınızdaki resimlerin mutlaka CMYK olmasına dikkat ediniz.
 • a4 insört ve insert basımı için kullanacağınız objelerin  arka planda kalmamasına dikkat etmelisiniz.
 • a3 insert fiyatları için ise de minimum 90gr kuşe maksimum 150gr kuşe kağıt seçmenizi öneriyoruz.
 • Toplu basımlarda özellikle yapmış olduğunuz tasarımları kontrol edip basıma o şekilde vermeniz gerekmektedir. Çünkü seri basım aşaması yapan matbaaların bu gibi yanlışların düzenlemesinde hiçbir yardımı bulunmamaktadır.
 • Vermiş olduğunuz insört baskısı genellikle 2-3 iş gününde çıkmaktadır. Lütfen bu konuda 1 günde çıkması için firmamıza bu konuda ısrarcı olmayınız. İşinizin güzel çıkmasını ve hatasız bir şekilde olmasını istiyorsanız bizlere kampanyanızı başlatmadan 1 hafta önce işlerinizi yaptırmanız çok iyi olucaktır. Çünkü bu tür market insertleri yada kampanya insertleri yapan firmaların açılış yada indirim yapmaları konusunda ki insertleri bir hafta önceden hazırlanmaktadır.

 
Başımı gerçekleştirilen a3 İnsört fiyatları konusunda farklı seçenekler yer almaktadır.  İnsört tasarımlarında işletmelerin dikkat etmesi gereken farklı özellikler yet almaktadır. İnsört yazı şekilleri ve İnsört üzerinde bulunan ürün özellikleri ve yerleşimleri oldukça önemlidir  ürünlerin hedef kitleye sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlayan hu tasarım sayesinde iki yönlü bir şekilde basılan insörtler hedef kitleye ulaşmaktadır. Böylece insörtlere sahip olan ya da eline alan herkes rahat bir şekilde ürünleri ve fiyatlarını incelemektedir.  Ürün yazıları çok küçük olup insörtler olunması zor olacağı için daha sağlıklı yazı çeşidi kullanılmalıdır.  Ya da yazı boyutu gereğinden fazla olarak insörtler üzerinde yeterince ürüne yer verilmemesine neden olmaktadır.
 

A3 İnsört Fiyatları

 

 1. 5000 Adet A3 İnsört 90 gr kuşe çift yön baskı 600 TL’dir.
 2. 10000 Adet A3 İnsört 90 gr kuşe çift yön baskı 1050 TL’dir.
 3. 15000 Adet A3 İnsört 90 gr kuşe çift yön baskı 1560 TL’dir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir