GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Acil Fatura Basımı

acil fatura basımı

ACİL FATURA BASIMI NERELERDE YAPABİLİRİM ?

Firmaların, şirketlerin açıkçası işletme ile para kazanan ve devlete vergisini ödeyen tüm işveren ve iş kuruluşların olmazsa olmazı olan fatura basımı günümüzde sık kullanılmaktadır. Ama ne olursa olsun bazen firmaların açılış yaptıklarında unuttukları resmi evrakları acil fatura basımı yaparak hızlı bir şekilde firma sahipleri çözüme ulaştırmaktadırlar. Aslında ilk açılış yapan şahıs firmaları vergi bilgilerini yaptıktan sonra yoklama fişlerini alıp resmi yer olan fatura basımı merkezine giderek istediği ebat ve ölçülerde hatta kaç cilt yaptıracağına dair bilgiler alıp maliye bakanlığı anlaşmalı logoları kullanarak şirketlerinin fatura basım işlemini halletmiş olmaktadırlar.

Acil fatura basımı yapmak için en önemli konu ise, vergi levhası ve yoklama fişinin ardından eğer firma şahıs firması ise, kimlik fotokopisi ve imza sirküleri olması gerekmektedir. Bunların olmaması dahilinde hiçbir matbaa anlaşmalı olan fatura firmaları bunları basım için yapmamakta ve risk almamaktadır. Çünkü; piyasada naylon fatura dediğimiz sahte resmi olmayan belgeler basıldığından ve dolandırıcılık olduğundan firmalar bu konuda çok ama çok dikkatli olmalıdırlar. Firmamız maliye anlaşmalı olmayan ve müşterilerimizin evraklarının eksik olması dahilinde hiçbir şekilde baskı yapmamaktadır. Bunun için istenilen evraklar firmamız görevlilerine teslim edilmelidir.

Hızlı kolay ve acil fatura basımı yapmak için öncelikle fatura çalışmasını hazırladıktan sonra gerekli evraklar hazırlanmalıdır. Talebe göre istenilen ölçüler a4 a5 ebatlarında nüsha sayılarına göre en az 5 cilt olmak şartıyla firmamız basımları gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz tasarım hazırlayan firmamızın müşterilerinden tek isteği;

  • Şirketin logosu,
  • Şirketin ünvan ve maliye bilgileri,
  • Şirketin nasıl bir tasarım örneği istediği,
  • Onay verirken tasarımlara dikkatlice bakılıp onay veriyorum yazısı yada tarafımıza mail atmaları yeterli olacaktır.

Sizlerinde acil fatura basımı olduğunda hızlı ve güvenilir firmalar tercih etmenizi ve ihtiyaçlarınızın doğrultusunda tarafımıza telefon yada mail aracılığıyla ulaşarak her konuda yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir