GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Acil Katalog

ACİL KATALOG BASIMI ÇEŞİTLERİ NELERDİR

 
acil katalog
 
Her işletme farklı zamanlarda yapmak istediği kampanyaların en uzak mesafedeki müşterilerine anında ulaşabilmesini isterler. İşletmeler ne kadar kısa sürede ne kadar fazla müşteriye ulaşırlarsa, o kadar başarı elde etmiş sayılırlar. Çünkü kendilerine ulaşılan müşteriler bir an önce sizi ziyarete gelmek isteyeceklerdir. Bu sadece kampanya yapmak isteyen işletmeler için değil, ticaret sektörüne henüz yeni dahil olmaya çalışan firmaların kendilerini tanıtmak ya da kendi sektörü içerisinde tutunmak maksadıyla bir çok kişiye ulaşma arzusu içerisindedirler. Ayrıca herhangi bir toplantı ya da organizasyon mu icra edeceksiniz? Bir işletmenin kendini en iyi tanıtım şekli düzenleyeceği toplantılar ve organizasyonlardır. Bu tür organizasyon ve toplantıların planlanan faaliyet programı gibi konuların değerli davetlilerin bilgilendirilmesi maksadıyla acil katalog bastırmaktadırlar.
 

Katalog Basımı Nasıl Yapılmaktadır

 
Bu tür işletmeler için firmamız acil katalog basımı her zaman hizmetinizde olacaktır. Sizler için yıllardır ödün vermeden çalışan firmamız sizlerle de buluşarak dostlarımıza dost katmayı hedefliyor. Kaliteli kağıtlarımız ve kaliteli baskı makinelerimizle en iyi şekilde kataloglarınız hazırlanarak istediğiniz zamanda sizlere ulaştırmak için tüm ekibimizle çalışmaya devam etmekteyiz. Yapılacak katalogların nasıl olması gerektiğine siz karar vereceksiniz. Rengine, kabartmasına, kağıt ebatına kadar ne istiyorsanız, firmamız acil katalog için sizlere hizmet verecektir. Sizler yeter ki firmamıza ulaşın ve gerekli bilgileri bizlere iletin. Gerisini bize bırakın. İşletmenizin kalitesini değerli müşterilerinize yansıtmak için profesyonel ekibimiz tarafından, sizlerin istediği şekilde tasarımlar yaparak çalışıyoruz.
 

Acil Katalog Fiyatlarımız

 
Firmamız sizlerden çok sizin ekonominizi düşünmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimizi maliyetini en düşük şekilde tutmaya çalışarak sizlere de en uygun şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Yıllardır bulunduğumuz acil katalog basımı sektöründe itina ile çalışmamız sayesinde bugünlere geldik. Sizin kaliteniz bizim kalitemizdir. İstediğiniz katalogları ne zaman size ulaşmasını talep ederseniz sizlere o zaman ulaştırırız. Firmamız, yeni bir işletme kurduysanız sizi tanımalarına neden olacak, kampanya yapıyorsanız kampanyalarınız dan haberdar olarak işletmenizi ziyaret edecek veya bir toplantı ya da organizasyon düzenleyecekseniz davetlilerinizin organizasyon ile ilgili bilgilenmesine katalog basımı vasıtasuyla neden olacağız. Bizim işimiz bu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir