GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Afiş Baskı Fiyatları

Genel olarak bir haberi bütün dinleyenlere veya her insana duyurmak için reklam olsun amacıyla bir yere asılan tarzla hazırlanmış resimli veya yazılı bir metini bulunan basılı kağıtlara afiş denilmektedir. Eskiden kimse okuma bilmezken belli kişilerin bağırarak yaptıkları halkın dikkatini çekme işinin günümüzdeki karşılığı olan bu kağıtlar, genellikle ilan tahtası veya panosu gibi yerlere asılır ve bilgilendirme amacı taşır. Bu metot sinema ve tiyatro oyunlarının yerinin ve zamanının duyurulması için Avrupa’da başlayan bu uygulama giderek dünyada yer almaya başlamış ve zamanımızda firmaların çeşitli ürünlerini tanıttıkları promosyon tarzı ürünlerle müşterilerine hitap ettiklerini düşünürsek çeşitli afişler ve tanıtım amaçlı kağıtlarla ürünlerini de tanıttıklarına şahit oluruz. Bunu yaparken afiş boyutları ve kağıt kalitesine dikkat edilmeli ve kullanım amacı ürün tanıtımı olduğu için bu boyutlara ürünle alakalı detaylı bilgiler yazılmalı ve iletişim bilgileriyle birlikte afişiniz oluşturulmalıdır.

ucuz afiş baskı fiyatları

Afiş Baskı Fiyatları

Afiş, ürettiğimiz ürünlerin geniş halk kitlelerine ulaşmasını ve üretilen her ürünün bu kitleler tarafından değerlendirilmesini ve tercih edilmesini sağlayan bir görsel ve yazılı tanıtım kağıdı olacağından bol sayıda hazırlanmalı ve gerekli yerlere bol sayıda asılmalıdır. Amaç reklam olduğu için renkli hazırlanmalı ve kağıdın kalitesine dikkat edilmelidir. Canlı renklerin olmasına ve insanların dikkatini çekmesine göre tasarlanmalı ve afiş baskıya girmelidir. Günümüzde bu afişlerde renklerin kullanılması, fotoğrafın eklenmesi ve ofset baskı imkanının gelişmesiyle bu günkü haline gelmiştir. Bu afiş sisteminin sağlıklı işlemesi için bilgiler doğru alınmalıdır. Çünkü afiş dışarıda açık alanda asılacaksa ona göre afiş baskı fiyatları gerekiyor. Dış ortam için kullanılan boya ve her türlü materyaller farklıdır. Kağıt baskı, bez baskı veya vinil baskı şekilleri bulunuyor. Hangisi uygun ise tasarımlardan sonra basılır.

Yorumlar kapatıldı.