GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Afişler


Afiş Baskı Fiyatları

 

35x50cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 200,00 TL
500 280,00 TL
1000 320,00 TL
Kdv Dahil Değildir

50x70cm Afiş Basımı
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
250 330,00 TL
500 390,00 TL
1000 500,00 TL
Kdv Dahil Değildir

 
Afiş, insanları bilgilendirme, insanlara duyurularda bulunma, ürünlerde satış arttırma ve benzeri amaçlarla hazırlanıp, birçok insana hitap eden bir tasarım ürünüdür. Afişler kitle iletişim aracı olarak kabul görmektedir.
 
Afişlerde sanatsal kaygılar güdülmektedir. Bu yüzden özenle ve estetik bir şekilde elde edilmeye çalışılmaktadır. Afiş tasarımları, bir ürün ya da bir hizmeti tanıtmak için, festival, seminer, konser gibi etkinlikler için hazırlanmaktadır. Afiş tasarımını birçok sektör kullanmaktadır. Bu sektörler amaçları doğrultusunda afis tasarımını gerçekleştirmektedir. Genellikle afiş tasarımı reklam amacıyla kullanılmakta olup geniş kitlelere hitap etmektedir. Afiş tasarımları genellikle yazı ve ilgi çeken resimlerden oluşmaktadır. Gc tasarım, bu konuda oldukça önemli görülmektedir. Birçok tasarım firmaları bulunmaktadır. Fakat gc tasarımda önemli olan disiplindir. Gc tasarım disiplini kendilerine ilke edinen firmalardan biridir. Gc tasarımda afişlerde müşteriler tarafından istenilen amaçlar gerçekleştirilmektedir. Gc tasarımda, deneyimli elemanlar sayesinde, afişler titizlikle hazırlanırken afişlere sanatsal paylarda eklenmektedir. Bu durum hem müşteri tarafından kabul görmekte; hem de afişlerin hitap ettiği kesimin dikkatini çekmektedir. Gc tasarımda, afişler resim ön planda olmaktadır. Yazı ise afişe yardımcı olan unsurdur. Yani yazı ile afişler bütünlük kazanmaktadır. Afişler oldukça az yazı içermeli ve ilgi çekici olmak zorundadır. Bu yüzden Gc tasarımda bu durumun üzerinde dikkatle durulmaktadır. Gc tasarımda, afiş tasarımı  kısa ve öz bir şekilde ve güzel bir şekilde ifade edilmektedir.  Gc tasarım afişler konusundaki titizliğini afişlerde kullanmış olduğu resimlerle, uygun başlık ve alt başlıklarla, kısa öz sözel sloganlarıyla afiş işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gc tasarım bu konuda büyük emek sarf etmektedir. Bu sarf ettiği emeğin karşılığını müşterilerinin yoğun ilgisi ile emeğinin karşılığını almaktadır. Afiş tasarımlarında maliyetler farklılık göstermektedir. Bu farklılıkları yaratan ise afiş tasarımında kullanılacak malzeme, ve boyut farkıdır. Gc tasarımda müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için,  dijital basım evleri ile kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Gc tasarımda önemli olan kaliteli ürünleri elde ederken diğer tasarım firmalarında olan yüksek fiyat farkının tersine uygun fiyatlar ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Sizde afişlerinizi Gc tasarım sayesinde oluşturmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, Gc tasarım ile çalışmalısınız.

 

vinil afis fiyatları afiş baskı fiyatları

  105 gr TEK Yön Afiş Basım Fiyatları

 

Afiş 105gr. Kuşe Kağıt 2000 Adet Tek Yön Baskı 4 Renk
Adet Ölçü Fiyat
250 35x50cm 200 TL
500 35x50cm 280 TL
250 50x70cm 330 TL
1000 50x70cm 500 TL
Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

Etiket Bulutu: afiş fiyatları, afiş baskı, afiş tasarımı, afiş basımı, afiş örnekleri, afiş baskı fiyatları