GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Ajanda Baskı Fiyatları

Firmaların çeşitli ürünlerini sergiledikleri promosyon ürünleri arasında kullandıkları en gerekli reklam ürünlerinden biri olarak bilinen ajanda farklı modelleriyle firmalara seçenekler sunmaktadır. Genellikle sene başlarında dağıtılan bu ajandalar dışında logosu ve firma adı ile dikkat çekerken çok renkli ve dikkat çekici olarak tasarlanabiliyor.

ajanda baskısı atatürk

ajanda baskı

Bu tasarımlar sayesinde ise sene boyu kullanılan bu ajandalar hem firmanın devamlı müşteri kapma imkanını sağlamakta hem de kullanıcılar rahatlıkla günlük notlarını ve toplantılarının notlarını tutma imkanına kavuşmuş oluyor. Ajandalar çalışma hayatı boyunca işimize yarar ve önemli bir ihtiyaçtır. Ajandaların çok çeşitleri bulunuyor ve ajanda fiyatları da bu özelliklere göre çıkarılıyor. Klasik, spiralli, çantalı, organizer  ve cep ajandaları gibi. Her çeşit ajandanın istenilen boyutta üretimi yapılır ve ona göre fiyatlandırma çıkar. Deri ve suni kapaklı olan modelleriyle firmaların dikkatini çekerken değişen renk seçenekleriyle de hizmet veren bu ürünler günümüzde en etkili reklam araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanılan mala göre fiyatlandırması yapılan ajanda baskı fiyatları hakkında bilgileri matbaalardan bulma şansınız bulunuyor.

Birçok modeli bulunan ajanda baskı fiyatları uygun verilerekistenen tarzda ve renkte olmasının yanında iç sayfalarında şirket logosu hologram şeklinde sayfalara işlenmiş hali oldukça şık olmakta ve basılacak ajanda sayısına göre fiyatları cazip hale gelmektedir. Genellikle insanların not tutmak amacıyla eline aldıkları ve yazıları ve notları alırken firmanızın logosunun devamlı sayfada olmasıyla birlikte hem firma reklamını yapmış oluyor hem de insanlar işlerini görüyorlar. Amaçlanan tanıtım amacına ulaşılmış oluyor. Genelde sene boyu masamızda veya yanımızda giden ajandalar, Renk kalitesi ve kullanılan malzemenin kaliteli olmasıyla birlikte sayı ve ebat bakımından arttıkça fiyat olarak uygunlaşıyor. Kağıt kalitesi ve sayfa sayısı da önemli bir yer tutar.

Gc Tasarım

07-07-14

1

“Ajanda Baskı Fiyatları” için bir cevap