matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Amerikan Servis Basımı


AMERİKAN SERVİS BASIMI

 

Amerikan Servis 28x40cm (A3)
105.Gr Kuşe Tek yön Baskılı (Renkli)
Adet Fiyat
2000 1750,00 TL
4000 3000,00 TL
6000 3950,00 TL
8000 5100,00 TL

Amerikan Servis Basımı İle İlgili Tüm Detaylar

 

Amerikan servisi çoğu zaman lokantalar ve restoranlarda servis tabaklarının altına kullanılır. Genellikle kağıt ya da sert kartonlar üzerine yapılan Amerikan servislerde baskı kalitesi de oldukça önemlidir. Herhangi bir istek ve talebe uygun olarak Amerikan servis basımı yapılabilir. Bu Amerikan servislerin de oldukça kaliteli ve kullanışlı olması gerekir. İsteğe bağlı olarak Amerikan servis basımı yapılabilir. Şık ve kullanışlı Amerikan servisleri oldukça rahat bir kullanım sağlar.

 

Amerikan Servis Basımı

 

Şık ve güzel Amerikan servis basımı yapmak adına doğru materyaller seçilmelidir. Çünkü bu tasarımlarda estetik ve kalite daima ön plandadır. Çoğu restoran ise genellikle reklamını yapmak için de bu Amerikan servisleri kullanır. Amerikan servislerin üzerinde firmanın logosu ve hizmet detayları da yer alabilir. Bu tamamen firmanın isteğine göre şekillenir. Ayrıca Amerikan servis baskı fiyatları da ürünün kalitesine göre farklılık gösterir. Buna göre Amerikan servis fiyatları uygun olmalı.

 

Amerikan Servis Kullanmanın Avantajları

 

Amerikan servis kullanmanın pek çok avantajı ve faydası vardır. Bu servisler hem temiz bir ortam sağlar hem de firmanın tanıtımında önemli rol oynar. Ayrıca Amerikan servis baskı fiyatları da değişiklik gösterebilir. Normal tepsi ve ya tabak kullanımına göre Amerikan servis baskı fiyatları ile çok daha avantajlıdır. Restoran ve lokantalarda müşterilerin yemek siparişleri verdikleri sırada öncelikle Amerikan servisleri getirilir. Dolayısı ile Amerikan servis fiyatları da uygun olmalıdır. Çünkü Amerikan servis fiyatları da farklılık gösterebilir.

 

Amerikan servis, genellikle restoranlarda, lokantalarda, kafelerde, fastfood, dinlenme tesislerinde, pizzacılarda ve benzeri yerlerde servis tabaklarının altında kullanılan kağıtlara Amerikan servis denilir. Amerikan servis basımı ayrıca fiyatları ve baskısı açısından ucuz olması da tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Birçok insan gitmiş olduğu mekanlarda Amerikan servis kağıtlarını görmektedir ; fakat görmüş olduğu şeyin Amerikan servis ismini taşıdığını bilmemektedir.

 

Amerikan servis işlemi tam anlamıyla profesyonellik gerektiren hassas bir işlemdir. Bu yüzden birçok tasarım firmaları bu konuda gelişi güzel işlemler sonucu tasarımlarını yapmaktadır. Tabi bu gelişi güzel yapılan tasarımlar müşteriler tarafından ilgi görmediğinde, boşa harcanan bir bütçe söz konusu olmaktadır. Bu yüzden , Amerikan servis konusunda   tasarım firmaları özenle araştırılmalıdır. Gc tasarım firması bu konuda size gerekli yardımı sağlamaktadır. Gc tasarımda,  estetiklik ve kalite ön plandadır. Genellikle restoranlarda ve kafelerde gerek duyulan Amerikan servis kağıtlarında satışı desteklemek için , menülerin tanıtımı, ya da söz konusu olan firmanın tanıtımı yapılmaktadır. Bu işlem çok kolay gibi görülse de aslında profesyonellik işidir. Gc tasarımda Amerikan servis için oldukça kaliteli kağıtlar kullanılmaktadır. Bu kaliteli kağıtlar üzerinde müşterilerin ilgisini çeken sloganlar, resimler ve fiyat listeleri yer almaktadır. Müşteriler,  Gc tasarım sayesinde bulundukları mekan hakkında birçok bilgiye sahip olmaktadır. Amerikan serviste kullanılan kağıtların kalitesi kadar ebatları da oldukça önemli görülmektedir. Çünkü mekanlarda kullanılan masanın büyüklüğü ya da masanın küçük olması bu kağıtların o masada ne kadar estetik bir görüntü oluşturmasını sağlamaktadır. Bazı tasarım firmaları piyasada,  Amerikan servis kağıtlarının yapımında müşterilerden yüksek maliyetler istemektedir. Gc tasarımda Amerikan servis kağıtları yapımında  müşterilerine oldukça uygun fiyatlar verilmektedir. Müşteriler piyasada bulunan diğer tasarım firmalarında gördükleri yüksek fiyatlardan sonra,  Gc tasarımı tercih etmektedir. Gc tasarıma Türkiye’nin her yerinden sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Amerikan servis kağıtlarında Gc tasarımda 1. (birinci) hamur kağıt kağıt kullanılmaktadır. Bu durum restoranlara ve kafelerde üzerinde herhangi bir içecek döküldüğünde Amerikan servis kağıtları hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Gc tasarım firmasında müşteriler tarafından istenilen iş en kısa zamanda müşterilere teslim edilmektedir. Bu sayede müşteriler fazla zaman kaybetmemiş olmaktadır.

 

Sizde restoranınıza, kafenize ve benzeri mekanlarınıza Amerikan servis kağıtlarından mekanınızda bulunmasını istiyorsanız tek tercihiniz,  Gc tasarım olmalıdır.
 

Amerikan Servis Baskı Nasıl Yapılmalıdır?

 
Genellikle yemek sektörlerinde kullanılan amerikan servis kağıtları basımı günümüzde hem kolaylık hemde görsel açıdan reklam yaptırabilen bir ürün olduğundan en çok tercih edilen ürünler arasından gelmektedir. Bu sebepten dolayı amerikan servis baskı için kullanacağınız faktörler çok önemlidir. Kağıt seçimi yaklaşık 90gr kuşe yada 105 gr kuşe şeklindedir. Özel kağıt gramajı 135- 150 gr şeklinde de amerikan servis basımı yapılabilmektedir. Kağıt gramajlarına göre fiyattaki değişiklikler aşağıdaki listede sadece 105gr kuşe kağıtlar için verilen işlerde geçerlidir. Özel basım yada isteğimiz üzeirne yapılacak amerikan servis baskı fiyatları almak için bize mail atmanız yeterli olacaktır.
 
amerikan servis kağıtları baskısı amerikan servis kağıtları fiyatları
 

Amerikan Servis Baskı Fiyatları

 

 

Amerikan Servis A3 Ebat  105gr Kuşe Renkli Tek Yön Baskı
Adet Ölçü Fiyat
2000 30×42 cm 1750 TL
4000 30×42 cm 3000 TL
6000 30×42 cm 3950 TL
8000 30×42 cm 5100 TL
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

 
Amerikan Servis Basımı Çalışma Videosu (Ajanslar ve Yeni Başlayanlar İçin)
 

Önemli Not : Amerikan servis baskısı fiyatlarımızda güncel döviz kurlarına göre ufak değişiklikler olabilmektedir.
 
Etiket Bulutu : amerikan servis kağıtları fiyatları, amerikan servis kağıtları baskı, amerikan servis tasarımı, amerikan servis kağıtları basımı, amerikan servis kağıtları örnekleri, amerikan servis baskı fiyatları, amerikan servis basımı, ucuz amerikan servis basımı, amerikan servis fiyatları