GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Amerikan Servis Baskı Fiyatları

Amerikan Servis Baskı Fiyatları

 
amerikan servis
 
Adından da anlaşılacağı gibi kültürümüze Avrupa’dan sonradan dahil olan eşyalar sınıfında değerlendirilmesi gereken bir üründür. Asıl kullanılanları evlere göre tasarlanan daha dayanıklı malzemelerden üretilen Amerikan servisleri yemek tabaklarının altına konular hem göze hitap eder hem de olası bir kaza durumunda yemek ve benzeri leke oluşturucu artıkların masa örtüsüne damlamasını engeller. Ancak değişen alışkanlıklardan biri olan Amerikan servisi kullanımı artık cafe, restoran self servis veren gıda sektörlerinde tepsi içerisine ya da masaya yerleştirilen bir nevi reklam unsuru haline gelmiştir. Her ne kadar temizlik açısından düşünülse de firmaların işine gelen başka bir özelliği de firmaları ile ilgili reklam ve tanıtım içeriklerini basım için kullanmaktadırlar. O halde merak edilen başka bir konu olan amerikan servis baskı fiyatları seçeneklerini nasıl olur inceleyelim ve görelim.
 

Ucuz Amerikan Servis Basımı

 
Firma olarak şimdiye kadar küçük ya da büyük bütün işletme sahibi müşterilerimize her konuda yardımcı olarak istediklerini almalarını sağladık. Özellikle avm gibi büyük ve toplu dükkanların bulunduğu restoran işletmeleri için tavsiye edilen Amerikan servisleri yine bir çoklu basım talebi ile karşımızdadır. Elbette ki özel tasarımlı bireysel siparişlerin de varlığı bilinir ancak adet bakımından düşünüldüğünde diğerlerine göre daha maliyetli olabilir. Kısacası sizin anlayacağınız amerikan servis baskı fiyatları konusunda etken öğe basılacak ürünlerin adedidir, aslında mantığı çok basittir. Çoklu basımlar her iki taraf içinde avantajlıdır, basan firma makine ayarlarını değiştirmeden otomatik konumda istenilen adedi daha kısa sürede basabilirler. Amerikan servislerini bastırmak isteyen firma içinde daha ekonomik mal edilmiş ürünleri bonkörce kullanma fırsatı doğar.
 
Yani amerikan servis baskı fiyatları kriterlerini incelerken sayının artmasına bağlı ters orantılı olan ücretin düşmesi her zaman için müşterilerin lehine sonuçları ortaya koyar. Ayrıca Amerikan servisleri diğer reklam araçlarına nazaran daha ekonomik ve etkili sayılabilir, öyle ki sipariş vermek isteyen diğer müşterilerinize ilham kaynağı olurken aynı zamanda kullanılan görsel malzemeler ile de özendirici bir özelliğe de sahiptir. Sizde fiyat bakımından reklamınızı yaptırmayı düşünüyorsanız seçebileceğiniz alternatifler arasına Amerikan servis baskılarını da dâhil etmeyi ihmal etmeyin.
 
Günümüzde  yemek firmaların  özenle kullandığı ve müşterilerin çoğunlukla tercih etmekte olduğu amerikan servis kağıtlarının birçok detayları bulunmaktadır.
 
Matbaalarda özel ebatlarda basılmakta olan amerikan servis kağıtlarının fiyatları değişkenlik göstermektedir. Genelde kuşe kağıda baskı yapılan amerikan servis kağıtlarının kağıt gramajları 110gr kuşe kağıt  ile 300 gr amerikan bristol kağıtlarda basılarak değişmektedir. Bu bağlamda kullanılan resimlerde ki renk sayısına göre amerikan servis kağıdı hazırlamak için firmamızdan özel fiyat alabilirsiniz.
 
amerikan servis baskı fiyatları

 

Çalışmalarda özellikle müşterilerin amerikan servis kağıtlarında A3 ebatları tercih etmeleri sık sık görülmektedir. Hem maliyet açısından hemde şık duruşunun yanında , tabakların ve çatal kaşık gibi ürünlerin altında durması ve kullanıp atılmasının sağladığı fayda ile müşterilere daha çok yardımcı olan amerikan servis kağıtları genellikle büyük firmaların kullandığı olmazsa olmaz ürünlerinden birtanesidir.
 
Amerikan servis baskı fiyatları almak için  GC Tasarım’ı tercih edebilirsiniz. Gc Tasarım edinmiş olduğu engin tecrübeler vasıtasıyla siz müşterilerimize amerikan servis kağıtları konusunda yardımcı olmaktan kaçınmamaktadır. İrtibat için lütfen firmamıza mail yada telefon ile ulaşabilirisiniz.

Yorumlar kapatıldı.