matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Antetli Kağıt


Antetli Kağıt Nedir?

 

Antetli

80 gr. 1.Hamur Tek Yön Renkli

A5

15×21
cm

ANT1 1150 4000 Adet
ANT2 1900 8000 Adet
ANT3 2400 12000 Adet

A4

21×30
cm

ANT4 1200 2000 Adet
ANT5 1950 4000 Adet
ANT6 2500 6000 Adet

 

 
antetli kağıt baskısı antetli kağıt baskı fiyatlarıantetli baskı
 
Antetli Kağıt Basımı

 

Kurumsal bir görünüm elde edebilmek için firmalar açısından antetli kağıt büyük öneme sahiptir. Bu sebepten dolayı toplu olarak tercih edilir ve düzenli şekilde kullanılır. Tabii antetli kağıt fiyatları açısından mutlaka bütçeye uygun şekilde ürünler tercih edilmelidir. Bu tercih yapılırken ise antetli kağıt basımı konusunda kalite her zaman ön plana çıkarılmalıdır. Üretim kalitesi ve rengine bağlı olarak antetli kağıt baskı fiyatları değişkenlik gösterse dahi, ortak çerçevede uygun fiyatlar üzerinden seçim yapılabilir.

 

Antetli Kağıt Fiyatları

 

Bütçeye uygun olarak antetli kağıt fiyatları üzerinden günümüzde güvenle seçim yapılır. Firmaların kurumsal bir görünüm elde edebilmesi adına antetli kağıt basımı ve temini büyük öneme sahiptir. Böylece firmalar arası yazışma konusunda karşı tarafta saygın bir etki yaratır. Bu konuda kategori üzerinden tercih yapabilir ve çok uygun antetli kağıt baskı fiyatları eliğinde seçim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kurumsal Bir Yapı İçin Antetli Kağıt

 

Kurumsal bir yapıyı en iyi şekilde yansıtabilmek için antetli kağıt kullanılır. Bu konuda grafik tasarım ve kalite üzerinden antetli kağıt fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ancak önemli olan karşı tarafa prestijli bir etkiyi en iyi şekilde yansıtmaktır. O yüzden mutlaka kaliteli üretim hattından geçmiş olan antetli kağıt basımı tercih edilmelidir. Firmanın logosunu ve renklerini barındıran kaliteli baskı tasarımlar, çok uygun antetli kağıt baskı fiyatları üzerinden destekleniyor. Amaca uygun olarak kullanım için özel tasarım altında antetli kağıtlar arasından tercih yapmak mümkün.


Antetli kağıt basımı
 firmaların reklam için ucuz fiyatları açısından yaptırmış oldukları baskısı ve de  görselliğiyle en çok kullanılan kurumsal ürünlerdir.
 

Antetli Kağıt Basımı Nasıl Üretilmektedir

 
Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

 

GC Tasarım, tüm kurumsal ofis ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.  Antetli kağıt bastırırken, farklı baskı seçenekleriniz bulunmaktadır. tek renkli veya çok renkli olmak üzere, tasarımınıza uygun baskı seçeneğinizi seçerek bize iletişim kısmından ulaşım sağlayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. A4  ve A5 kağıt ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır.  Antetli kağıt fiyatları ebat seçeneklerine göre değişiklik gösterir.Ucuz antetli kağıt 2000,4000,6000 şeklinde basılmaktadır.Antetli Kağıt baskı fiyatları firmalar için önemli olup en az maliyet ile karşılamak isterler.
 
Firmaların en fazla kullandıkları materyaller antetli kağıtlardır. Çünkü firmalar günlük çalışmalarında en fazla antetli kağıtları kullanmaktadır. Tasarım firmalarının çoğu antetli kağıt basmaktadır. Fakat müşterilerin ilgisine ve beğenisine sunulması açısından antetli kağıt oldukça önemli görülmektedir. Gc  tasarım,  antetli kağıt baskısında  oldukça iddialıdır. Antetli kağıtlarda, kağıdın sol üst kısmında ya da sağ kısmında firmanın logosu yer almaktadır. Antetli kağıdın alt kısmında ise firmanın adresi ve gerekli olan diğer iletişim bilgileri bulunmaktadır. Antetli kağıtlar genellikle a4 kağıtlara basılmaktadır. Gc tasarımda antetli kağıt baskıları,  müşterilerine istenilen sayıda ve istenilen zamanda basılmaktadır. Gc tasarımın en önemli çalışma ilkeleri,  kalite ve müşteri memnuniyetidir. Antetli kağıtlar bir firmanın kurumsal kimliğini açıklaması ve göstermesi yönünden oldukça önemlidir. Kurumsal firmalar antetli kağıtlara olan ilgisini vermiş olduğu siparişler ile de göstermektedir.  Gc tasarımda antetli kağıtlarda,  firmanın diğer belgeler ile uyumlu olmasına oldukça dikkat edilmektedir. Firmaların hazır daha önceden antetli kağıtları varsa aynıları da basılmaktadır. Yeni bir antetli kağıt istiyorsanız Gc tasarım bu işi,  sorumluluk çerçevesinde yeni tasarımlarla sizlere tasarlamaktadır. Antetli kağıtlar firmanın isteği doğrultusunda basılmaktadır. Firma a4 kağıda 1.hamur baskıda ister, bazı firmalar ise fantezi dokulu kağıt seçimi de yapar. Gc tasarım,  firmaların isteğini yerine getirmektedir. Antetli kağıtlar kartvizitler gibi tek renkten dört renge kadar basılmaktadır. Firmalar tarafından istenilen renk sayısı arttıkça antetli kağıtların fiyatlarında da değişiklikler olmaktadır. Gc tasarımda,  firma yeni kurulmuş bir firma ise ve kurumsallaşma yolunda ilerliyorsa özel grafik çalışmaları sayesinde firmanın logosu oluşturulur. Firmanın logosu varsa bilgisayar aracılığı ile taratılarak firmanın logosu antetli kağıtlar üzerine basılmaktadır. Firmaların genellikle a4 kağıdı seçimi yapmasında firmada var olan dosyalara ve benzeri belgelere kağıt ölçüsü ile uyum sağlanmak istenmesidir.

 

Bazı firmalar ise bu a4 kağıtlarına uyum sağlamaktan çok özel tasarımlar istemektedir. Bu özel tasarımlar: hologram baskılar, gofre, varak uygulamasıdır. Antetli kağıtlarda gram farkları da meydana gelmektedir. Bu durum firmaların isteği doğrultusunda Gc tasarım ile oluşturulmaktadır. Kurumsal firmalardaki antetli kağıtlar firmanın imajını tazelediği gibi aynı zamanda firmanın gelişmesinde etkili olmaktadır. Sizde firmanıza antetli kağıtlar istiyorsanız tercihinizi, Gc tasarımdan yöne kullanmalısınız.

 

Antetli Kağıt Fiyatı

 

Antetli Kağıt 2000 Adet Tek Yön Baskı Renkli
Adet Ölçü Fiyat
4000 (A5) 15x21cm 1150 TL
8000 (A5) 15x21cm 1900 TL
12000 (A5) 15x21cm 2400 TL
2000 (A4) 21x30cm 1200 TL
4000 (A4) 21x30cm 1950 TL
6000 (A4) 21x30cm 2500 TL

 

(Fiyatlarımız güncel Döviz Kurlarındaki artış sebebiyle değişkenlik göstermektedir.)
 

 

Etiket Bulutu : antetli kağıt, antetli kağıt fiyatları, antetli kağıt baskı fiyatları, antetli kağıt örnekleri, antetli kağıt basımı,ucuz antetli kağıt basımı,ucuz antetli kağıt,ucuz antetli kağıt baskı fiyatları