GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Antetli Kağıt


Antetli kağıt, firmaların diğer firmalar ile yazışma ve anlaşmalarında kullanılan , kağıdın üzerinde logo ve firma hakkında iletişim bilgilerinin olduğu baskılı kağıtlara antetli kağıt denir.

 

Firmaların en fazla kullandıkları materyaller antetli kağıtlardır. Çünkü firmalar günlük çalışmalarında en fazla antetli kağıtları kullanmaktadır. Tasarım firmalarının çoğu antetli kağıt basmaktadır. Fakat müşterilerin ilgisine ve beğenisine sunulması açısından antetli kağıt oldukça önemli görülmektedir. Gc  tasarım,  antetli kağıt baskısında  oldukça iddialıdır. Antetli kağıtlarda, kağıdın sol üst kısmında ya da sağ kısmında firmanın logosu yer almaktadır. Antetli kağıdın alt kısmında ise firmanın adresi ve gerekli olan diğer iletişim bilgileri bulunmaktadır. Antetli kağıtlar genellikle a4 kağıtlara basılmaktadır. Gc tasarımda antetli kağıt baskıları,  müşterilerine istenilen sayıda ve istenilen zamanda basılmaktadır. Gc tasarımın en önemli çalışma ilkeleri,  kalite ve müşteri memnuniyetidir. Antetli kağıtlar bir firmanın kurumsal kimliğini açıklaması ve göstermesi yönünden oldukça önemlidir. Kurumsal firmalar antetli kağıtlara olan ilgisini vermiş olduğu siparişler ile de göstermektedir.  Gc tasarımda antetli kağıtlarda,  firmanın diğer belgeler ile uyumlu olmasına oldukça dikkat edilmektedir. Firmaların hazır daha önceden antetli kağıtları varsa aynıları da basılmaktadır. Yeni bir antetli kağıt istiyorsanız Gc tasarım bu işi,  sorumluluk çerçevesinde yeni tasarımlarla sizlere tasarlamaktadır. Antetli kağıtlar firmanın isteği doğrultusunda basılmaktadır. Firma a4 kağıda 1.hamur baskıda ister, bazı firmalar ise fantezi dokulu kağıt seçimi de yapar. Gc tasarım,  firmaların isteğini yerine getirmektedir. Antetli kağıtlar kartvizitler gibi tek renkten dört renge kadar basılmaktadır. Firmalar tarafından istenilen renk sayısı arttıkça antetli kağıtların fiyatlarında da değişiklikler olmaktadır. Gc tasarımda,  firma yeni kurulmuş bir firma ise ve kurumsallaşma yolunda ilerliyorsa özel grafik çalışmaları sayesinde firmanın logosu oluşturulur. Firmanın logosu varsa bilgisayar aracılığı ile taratılarak firmanın logosu antetli kağıtlar üzerine basılmaktadır. Firmaların genellikle a4 kağıdı seçimi yapmasında firmada var olan dosyalara ve benzeri belgelere kağıt ölçüsü ile uyum sağlanmak istenmesidir.

 

Bazı firmalar ise bu a4 kağıtlarına uyum sağlamaktan çok özel tasarımlar istemektedir. Bu özel tasarımlar: hologram baskılar, gofre, varak uygulamasıdır. Antetli kağıtlarda gram farkları da meydana gelmektedir. Bu durum firmaların isteği doğrultusunda Gc tasarım ile oluşturulmaktadır. Kurumsal firmalardaki antetli kağıtlar firmanın imajını tazelediği gibi aynı zamanda firmanın gelişmesinde etkili olmaktadır. Sizde firmanıza antetli kağıtlar istiyorsanız tercihinizi, Gc tasarımdan yöne kullanmalısınız.

 

antetli kağıt baskısı antetli kağıt baskı fiyatları antetli baskı

 

antetlikagitfiyatlari

Antetli Kağıt 2000 Adet Tek Yön Baskı Renkli
Adet Ölçü Fiyat
2000 (A5) 15x21cm 80 TL
2000 (A4) 21x30cm 130 TL

 

Etiket Bulutu : antetli kağıt, antetli kağıt fiyatları, antetli kağıt baskı fiyatları, antetli kağıt örnekleri, antetli kağıt basımı