GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Antetli Kağıt Fiyatları

Günümüzde firmaların kurumsal kimliğinin belli olmasına sebep olan ve her türlü resmi yazışmalarda kullanılan baskılı evraklara antetli kağıt denilmektedir. Antetli kağıtların üzerinde firmanın her türlü bilgileri ve logosu bulunurken dünyada yaptıkları bütün işler bulunurken çok iyi bir iletişim ve reklam aracı olarak dikkat çekmektedir. Değişik baskı türlerinin kullanıldığı antetli kağıtlarda kullanım hologram, gofre veya varak baskı uygulanarak tasarlanır. Öncelikle firmamızın adı ve logosu istenir.

antetli kağıt fiyatı

antetli kağıt

Antetli kağıtlarda dizayn önemlidir. Yazı yazmak amacıyla oluşturulan bu antetli kağıtlar fiyatlarıyla da istenen kalitede yaptırılabilir. Mesela 500 adeti 120 tl olan bu antetli kağıtların 5000 adeti ise 300 tl olarak fiyatlandırılır. Baskının sayısı artarken ürünün ucuzlaması yoluyla üretilen bu antetli kağıtlar hem firma için hem de müşteriler için cazip gelmektedir. Genellikle 1.sınıf hamur kullanılan bu kağıtların boyutları A4 boyutunda olmalıdır. Nedeni ise piyasada bulunan klasör ve dosyaların içine konulduğunda tam oturmasıyla alakalıdır. İstenilen gramajlarda ağırlığı bulunan bu antetli kağıtların kolay kullanımı için normal boyutlarda ve gramajlarda bulunması size zorluk çıkarmaz.
Antetli kağıt fiyatları firmaların dış ortamla yazıştıkları ciddi evraklardan biridir. Bu nedenle bu evrakların tasarımı yapılırken logonun olması ve firma adının yazılması unutulmamalıdır. 80-110 gr. Ağırlığında bulunan bu antetli kağıtlar sizi karşınızdaki firmalar nezdinde temsil edeceği için basımı yapılırken logo ve firma ismine bakılmalı ve düzenleme ona göre yapılmalıdır.

Firmanızda sizi tanıtan diğer evraklarında üzerinde bulunan logonun aynısı olmalı ve sizi temsil ettiğinden tasarımı yapılırken göz alıcı renkler ve etkileyen bir tarzda yazı karakterleri de kullanılmaktadır. Antetli kağıtların fiyatlarına bakacak olursak toptan yaptırıldığında alıcısına makul gelecek fiyatlara yaptırmak mümkündür. Antetli kağıt fiyatları oluşturulurken sayı ve gramaj önemlidir.

Gc Tasarım

07-07-14

1

“Antetli Kağıt Fiyatları” için bir cevap