matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Avukat Dosyası Basımı


 

Avukat Dosyası Nedir?

 
Avukat dosyası farklı tür ve özellikte yer almaktadır. Avukatların belgeleri koymak için ön yüzü farklı teferruatlı cepli ya da daha değişik modeller ile oluşmaktadır.  Avukat dosyası için kalite en ön planda bulunan özellikler arasında yer almaktadır. Son sistem  makineme ile üretilen ve lazer kesim ile üretilen avukat cepli dosyalar son zamanlarda en fazla tercih edilen dosya türleri arasında yer almaktadır. Sık bir dosya ile sunumlarınız daha farklı ve çarpıcı bir hal alacaktır. Farklı tarzda bulunan dosyaları tasarlamak için kişisel tercihler de etkili olsa da genelde onu cepli dosta türleri en fazla tercih edilen türker arasında yer almaktadır. Avukat dosyası örnekleri alırken birkaç önemli husus konusunda dikkatli olmak gerekmektedir.
 
Avukat dosyasını direk imalatçısından almak fiyat konusunda olduğu kadar tasarım konusunda da avantaj sağlayacaktır. Aracılara komisyon ödemeden alınan bu dosyalar sayesinde ekonomik fiyatlı dışta sahibi olunmaktadır. Ayrıca dosya imalatı arabasında alınacak teknik destek de yine dosyanın ancak imalatçısından almak ile mümkündür.  Avukat dosyası basımı alımında dosyanın tasarım ve üretim, fiyatlarını ve baskı örnekleri aşamasında bireysel  müdahaleler söz konusu olacaktır. Bu şekilde tamamen kendinize özgü bir avukat dosyası sahibi olma şansınız da elinizde bulunacaktır.  Avukat dosyasında bulunan ayrıntıların satışların istekleri doğrultusunda yapılması dosyayı kullanacak kişilerin bu konuda son derece kullanışlı ve pratik bir dosya sahibi olmalarını sağlamaktadır.
 
Aklınızda olan dosya özelliklerine uygun bir şekilde hazırlatılan dosyalar size özgür bir şekilde dosya kulanım olanağı da sunacaktır   binlerce avukat dosyası şablonu içinden sevinecek olan dosyalar ile kendi tarzınıza uygun bor şekilde dosya sahibi olmanız sağlanacaktır.  Ayrıca aklınızda olan her ayrıntının avukat dosyası fiyatları içinde bulunması acısından da imal edilen dosyalar kulanım rahatlığı da sunacaktır. Yeni nesil teknoloji ile imal edilen dosyalar uzun ömürlü kullanımları ile de dikkat çekmektedir. Aklınıza takılan her ayrıntı için görüşüp konuşabileceğiniz imalatçılar size en uygun dosya tasarlama konusunda da yardımcı olmaktadır.  Yeni ve orijinal bir dosya için tercihte bulunanlar bu dosyaları en orijinal haliyle elde etmeleri ise oldukça kusa sürmektedir.
 

Avukat Dosyası Özellikleri Nelerdir?

 
Kapalı Hali 24×31.5 cm olan yarım kapak yada tam kapak şeklinde istenilen renkte (4 renk) baskı yapılabilen ürünlerin başında gelmektedir. Kağıt özelliği 250gr Bristol olarak başlamakta olup kalınlığı 350gr gibi olmaktadır. Talebe göre istenildiğinde parlak yada mat selefon baskısıda yapılabilmektedir. Ancak selefon özelliği olan ürünlerde üzerine yazı yazmak için asetatlı kalem ile yazılması gerekmektedir. Çünkü selefon baskısında tükenmez kalem yazssanız dahi silinmesi kolay olacaktır. Bu sebepten ötürü basılan avukat dosyası örneklerini özellikle kontrol etmeniz gerekmektedir. Vermiş olduğumuz fiyatlarda dosya teli dahil fiyatlarımızdır. Ancak takılması belirli bir süre alacağından bu takılma hizmeti müşterilerimizie aittir. Unutmayalım ki biz basım firmasıyız. Bu tür işlerde yanında vermiş olduğumuz dosya telini takmak ihtiyaç duydunuz anda 3 saniyenizi bile almayacaktır. Söz konusu bu dosyaların tellerini biz takmış olsaydık ambalajlama da ve kutulamada koli sayısının ve maliyetlerinizin çok olacağından hem sizlerin kargo ücretini çok ödememesini sağlıyor hemde seri üretim yaptığımız için işlerinizin hızlı bir şekilde çıkmasını sağlıyoruz.

 

Sonuç olarak Avukat sunum dosyası basımı ve fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz yada yukarıdaki fiyatlandırmalardan da teyit almak için bizlere danışabilirsiniz.
 

Avukat Dosyası Baskı Fiyatları

 
Firmanıza yukarıdaki anlatmış olduğumuz avukat dosyası basımı yaptırmak isterseniz, fiyatlandırmalarımız şu şekilde olmaktadır.
 

Avukat Dosyası – 250gr Biristol P.Selefonlu (Yarım Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 980 TL

 

Avukat Dosyası – 350gr Biristol Mat Selefonlu (Yarım Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1100 TL

 

Avukat Dosyası – 250gr Biristol P.Selefonlu (Tam Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1000 TL

 

Avukat Dosyası – 350gr Biristol Mat Selefonlu (Tam Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1200 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 

Etiket Bulutu : avukat dosyası, avukat dosyası basımı, avukat dosya baskı, avukat sunum dosyası, avukat cepli dosyası, avukat dosya fiyatları, avukat dosya örnekleri, avukat dosya baskı fiyatları