GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bardak Altlığı Fiyatları

Kullanılan mekanlarda sıcak veya soğuktan masalarımızı veya sehpalarımızı koruyan malzemelere bardak altlığı denilmektedir. Bu yönüyle sürekli bir yerlerde durduğu için maliyetsiz reklam aracı olarak büyük firmalar tarafından tercih ediliyor. Devamlı göz önünde olması sebebiyle çok dikkat çeken bu bardak altlığı ürününü üreten firma sayısı kısıtlıdır. Bu ürünler de baskılı ürünler sınıfından sayıldığı için üretilirken birçok kriter bulunuyor. Genelde matbaalarda bulunan pres ve kalıplama, ofset baskı makinesi ile kesme makineleri de bulunmalıdır. Tek yüze baskı yapıldıktan sonra karton konulmasından sonra ikinci yüze geçilir. Bardak altlığı ürününde sudan ve dış etkenlerden etkilenmemesi için gereken malzemeler bulunmalı ve sulu yüzeylerde kaymama özelliği ile üretilmelidir. Kaplamalarda selefon kaplaması yapılır ve dayanıklılık artırılır. Bardak altlığı fiyatları için reklam amacı taşıdığından tasarım yapılırken bu özelliklere dikkat edilerek iki yüzde dizayn edilmeli ve itinalı bir kesim yapılmalıdır. Genelde kullanılan oval bardak altlığı ürünü mantardan yapıldığı için hem maliyeti uygun hem de kayganlığı azaltılmış olarak üretilmektedir.

ucuz bardak altlığı

bardak altlığı imalatı

Bardak altlığı fiyatlarında kullanılan maddeler belirleyicidir. Mesela kauçuk tabanlı bardak altlığı 500 ile 1000 adet sayısından başlayarak, 1000  ile 5000 adete kadar çıkmaktadır. Kullanılan madde olarak lensli bardak altlığının fiyatları şu aralıkta bulunmaktadır. 1000 adet  ile 5000 adet arasında fiyat teklifi için sitemizden yada telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde hazırlanan bardak altlıkları istenirse set halinde de ısmarlanır ve en çok 10 günde elinizde olmaktadır. Firmanızın en dikkat çeken reklamlarından olan bardak altlığının fiyatları sayıya ve ebata göre değişkenlik göstermektedir. Ama genel de 9 x 9 cm boyutunda hazırlanan bu bardak altlıkları masaların ve sehpaların üzerinde devamlı durmakta ve sizin için çalışmaktadır. En hızlı müşteri kapmanın yoludur.

Yorumlar kapatıldı.