GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Baskılı Etiket İmalatı

Baskılı Etiket İmalatı
 
Baskı Etiket İmalatı

 

Baskılı etiketler hem işletmeler hem de tüketicilerin işlevselliği için büyük önem taşımaktadır. Ürünlerin üstünde var olan etiketlerin hem estetik hem de bilgiyi hızlı bir şekilde vermesi için baskı etiket ürünleri kullanılmaktadır. Son dönemlerde kullanımı oldukça artan bu ürünler pek çok alanda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu anlamda GC Tasarım baskı etiket imalatı yapmakta ve kullanıcılara sunmaktadır.

 

 Baskılı Etiket Nedir?

 

Baskı etiket kuşe kağıda basılan ve arka yüzeyinde yapışkan bulunan ürünlerdir. Bu kağıtlar üzerinde ürünlere ait bilgiler ve işletme bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Bu nedenle baskı etiket basımı oldukça etkili reklam araçlarından birisidir.

 

GC Tasarım tarafından üretilen baskı etiket imalatı birçok çeşitliliğe ulaşmaktadır. Yaygın olarak kullanılan çeşitleri arasında barkotlu, fiyat gösteren, şeffaf ve içten yapışmalı etiketlerdir. Bilgisayar teknolojisi ile üretimi sağlanan baskı etiket basımı grafiklerle de desteklenmekte ve hedef alınan tüketici kitlesini etkilemesi nedeniyle tercih edilmektedir.

 

 Baskılı Etiket Fiyatları

 

Baskı etiket ürünleri farklı pek çok sektörde tercih edilmektedir. Genel anlamda reklam amacı ile üretilen baskı etiket fiyatları ise bazı faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Buna göre baskı etiket fiyatları için etkileyen faktörler şunlardır:

 

– Etiketlerde kaç renk baskı etiket imalatı yapılacağı,

– Baskı için kullanılacak etiketin özelliği,

– Etiketin boyutları,

– Basılacak etiket sayısı.

 

Baskı etiket basımı genel anlamda barkod etiketler ile aynı olmaktadır. Fakat baskılı etiketlerde bilgilendirme, mesaj ve görsel kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir