GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bloknot Fiyatları

Günümüzde üretim yapan kişi ve firmaların ürettikleri ürünlerin tanıtımlarını ve çeşitlerini satış yaptıkları insanlara en iyi şekilde sunmak için reklam yaparlar.

İşte bu reklamlardan biri de “Bloknot“lardır. Çok etkili olan bu reklam aracı bu yolla tanıtımlarını yapan firmalara çok kaliteli ve uygun bir şekilde reklam ve tanıtım yapma imkanını sağlamış oluyor. Çünkü firmanın logosunu taşıdıkları için devamlı görülmeleriyle göz alışır ve tanınırlar.

bloknot baskı imalatları

ucuz bloknot basımı

Bloknotlar etkili oldukları kadar da çok seçeneği ile her boyutta üretilmektedir. Bloknot fiyatları da istenen fiyatlarda bulunmaktadır. Bloknot basımı ve şekil olarak çok kullanışlı olmalarıyla çoğu firma tarafından aktif olarak tercih edilmektedir. Küp bloknotlar hem masada yer olarak fazla yer kaplamazlar ve kullanışlı olduklarından insanlar tarafından tercih edilirler. Bloknotların çevresindeki kenarlarında veya içindeki not kağıtlarında firmanın amblemi ve logosu olacağından çok şık tasarımlar düşünülür ve uygulanırsa kalıcı olma imkanı bulunur. Bloknot özelliklerine göre fiyatları bulunmaktadır. Renklerine, yapıştırmalarına, dikişlerine, kapaklı modellerine kadar çeşitliliği bulunan bu bloknotların hologram metodu ile kağıtlara firma logosunun basılması da uygulanan modeller arasındadır. Ucuz bloknot fiyatlarıyla piyasada yer alan bloknot fiyatları firmaların istediği boyutlara göre ve renklere göre değişmektedir. Amaçlanan reklam olduğu kadar da kullanıcının kullanırken rahatlıkla kullanması için baskı sırasında matbaanızla görüşmeli ve yazı yazılacak alanın genişliği ve masanın üzerindeki şıklığı ile ilgili tasarımlarında çok dikkatle yapılması gerekiyor. Genellikle ufak boyutları tercih edilen bloknotlar 1. Hamur kağıttan yapılarak firmalara tasarlanmaktadır. Bloknotlarda kullanılan veya uygulanan birçok örnek uygulama bulunurken bu uygulamalar ile fiyat yükselir ve yine de müşterinin tercih talebine göre ebatlarda yapılmaktadır. Yani ne eklenirse eklensin bloknot fiyatları hem firmaların hem de kişilerin istediği fiyatlarda bulunur.

Yorumlar kapatıldı.