GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Broşür Basımı

BROŞÜR BASIMI NASIL YAPILMAKTADIR

 
broşür basımı
 
Öncelikle broşür nedir bir inceleyeli, ürün veya hizmet tanıtımı yapmak amacı ile farklı tekniklerle basılan akerdiyon sistemli ya da kitapçık tarzında  maksimum 4 veya 5 sayfalı yazı ve resimlerin tümüdür. İnsanları bilgilendirmek amaçlı basılan bu ürünler genelde kamu kurumlarında, müze ve tarihi mekanlarda, hastanelerde veya okullarda kullanılabilir, resim ve yazılar ile renklendirilen içerikleri ve farklı temaları ile her sektöre uyum sağlayabilirler. Firmamızda broşür basımı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir, kurumsal ya da bireysel bütün ihtiyaçlarınızda hazır temalarımız ile veya kendi tasarımlarınızla istenilen kalitede baskı yapılmaktadır. Sizde firmanızın tanıtımı için broşürü tercih ettiyseniz eğer doğru adrestesiniz, çoklu basımlarda uygulanan indirim kampanyamızdan da faydanabilirsiniz.
 
Broşür basımı ürünleri özel sektör ile birlikte kişileri billinçlendirmek adına kamu kuruluşlarının pek çok alanında da destek vermektedir. Matbaa alanında en sık tercih edilen tanıtım yöntemleri arasında yer alan broşürler hazırlanan oyun, tiyatro ve etkinlik gibi sosyal hayata dair konularda da oldukça rağbet görmektedir. Özellikle özel ya da devlet hastanelerinde hastalıkların tanımı, korunma yolları, tedavi yöntemleri gibi konuların çok güzel bir şekilde işlendiği genel temaların kullanıldığı broşürlerin kişilere beklenilenden fazla yarar sağladığı bilinmektedir. Firmamızda bu tür hastanelerin hastalarını bilinçlendirme çabalarında hem kaliteli baskıları hem de ekonomik fiyatları ile hizmetini sürdürmektedir.
 

Askılı Broşür Nedir ?

 
Firmaların yada reklam amaçlı kitlelere yada müşterilere ulaşmak için isteğe bağlı özel ebatlarda yapılan, istenilen ölçülerde bıçak çalışması yapılarak evlerin yada işyerlerinin kapı askısı denilen kapılarına asılmak için yapılna renkli baskılara askılı broşür denmektedir. Askılı broşür basımı yaptırmak için kağıt ebatlarının ve isteğe bağlı olarak bıçak çalışmasının ardından talep edilen mat selefon yada parlak selefon şeklinde müşterilere çift yön baskı şeklinde sunulmasıdır. Özellik olarak 10cm’e 21 cm olan bıçak çalışması firmamızın örnek resimler de görüldüğü gibi yapılabilmektedir. Kapı askısı diye de adlandırılan bu broşürler firamaların oldukça çok sık kullandığı ve yatptırdığı ürünlerin başında gelmektedir. Bunun için kapı askısı basımı yaptırma için gerekli çalışma ve taşma işlemlerinin yapımına dikkat edilmelidir. Hazır bıçak izi olan firmalar ise çalışmalarını bize mail atmaları halinde firmamızdaki personellerin yardımıyla basım işlerinizi yapabilmekteyiz. Bunun için özel işlerinizde bizlere telefon yada mail aracılığıylada ulaşabilirsiniz.
 
kapı askısı
 

Broşür Basımı Fiyatları

 
Matbaacılık sektöründeki deneyimlerimizi gelişen teknolojiye uyumlu son sistem makinelerimiz ile kalitemizi bozmadan bütün broşür basımı ve diğer baskı ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Seminer tanıtımları veya fotoğraf sergi tanıtımları için bağlı bulundukları belediyelerin başvuru yapması ve istenilen bilgileri elimize ulaştırması sonucunda beklenilen kalitede ve uygun fiyatlarda kültür açısından hizmeet görevimizi de yerine getirmekteyiz. Renklerin doğal uyumu ya da yazıların uygunluğu, basılacak kağıtların kalitesi, baskı tekniği gibi hassas konularda tecrübelerimizle ile istenilen vakitte elinize hazır olarak teslim edilmektedir. Kişisel ya da kurumsal siparişlerde ayırım gözetmeksizin istenilen adrese teslimi sağlanmaktadır, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı ofisimizi ziyaret ederek görebilir ya da web sitemiz üzerinden görsel sunumları da seçerek sipariş formu oluşturabilirsiniz veya telefonla iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir