GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Cepli Dosya Baskı Fiyatları

CEPLİ DOSYA BASIMI

 
cepli dosya basımı
 
Cepli dosyalar karton tarzında kalın kağıttan yapılan çift kapaklı içlerine kağıt, şeffaf dosya, ödev veya sunumlarımızı koyabileceğimiz dosya türleridir. Yine bu ürünü de çok işlevli ürünler grubunda değerlendirebiliriz, genel olarak iş dünyasında ve öğrenci sunumlarında daha çok kullanılır. Kağıtların, ödevlerin ıslanmaması için ideal olan bu cepli dosyaların üzerinde genel firma logoları, renkleri ya da amblemleri yer alır. Çoğu işinin uzmanı şirket tanıtım ve reklam amacı ile bu dosyalardan bastırarak çalışanlarına ve müşterilerine promosyon amaçlı içlerinde de bilgi verici yazılar ile birlikte hediye eder. Burada ki asıl amaç şirketin reklamını yapıp ismini duyurmaktır, o halde cepli dosya baskı fiyatları konusu da bu dosyalardan bastırmak isteyen firmaların merak konusudur.
 

Cepli Dosya Fiyatları

 
Cepli dosya fiyatlarını öğrenmek için genellikle ebat ölçüleri önemlidir. Bunun içi gereken ölçülendirme ve miktar sayısı fiyat konusunda çok önemlidir. İsteğe göre selefon uygulaması ve lak uygulaması yapılan cepli dosya fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Bunun için yapılması gereken örnek çalışma ve örnek görselin tarafımıza iletilmesi ile hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapılabilmektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için en sağlıklı bilgiyi ve ucuz cepli dosya basımı için gereken bilgileri sizlerle paylaşacağımız dan hiçbir endişeniz olmasın.
 

Cepli Dosya 350gr. Parlak Selefonlu Tek Yön Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 920 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Mat Selefonlu Tek Yön Çok Renkli – İçi Tek Renk Siyah
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 940 TL

 

Cepli Dosya 280gr. Tuale Baskı Tek Yönlü Çok Renkli Baskılı
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1350 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Mat Selefonlu Tek Yönlü Çok Renkli Kabartma Laklı
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1300 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Parlak Selefonlu Çift Yön Çok Çok Renkli Baskılı
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1150 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Mat Selefonlu Çift Yön Baskılı Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1200 TL

 

Cepli Dosya 400gr. Mat Selefonlu Çift Yön Laklı Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1650 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Ürünlere Kulakçık Yapıştırma Dahildir.
  • Tasarım İstenirse Yapılabilir Sadece 20 TL Fark alınmaktadır.
  • Ürünler 5-6 iş günü içerisinde çıkmaktadır.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 
Cepli dosya baskı fiyatları kullanılan malzemeye, baskı tekniğine ve tabi ki istenilen adede göre yine değişkenlik gösterir. Bu tür ürünlerde sayılar her zaman için belirleyici rol oynar, zaten amaç tanıtım ve reklam ise eğer diğer pek çok kıstaslara nazaran daha uyguna kaçan fiyat aralıklarına sahiptir. Genel anlamda getirileri düşünüldüğünde o kadar masrafta olsun dedirten cinsindendir aslında, tabi burada bastırmayı tercih ettiğini matbaanın görevi büyük. Firmamız gibi kurumsallaşmış şirketler ile çalışmanız size ekonomikliğin yanında daha da fazla artılar kazandırmaktadır. Ne duruyorsunuz cepli dosya bastırmayı düşünüyorsanız hemen internet sitemize girerek çalışmalarımızı gözlemleyebilir ve sipariş formu oluşturabilirsiniz, ancak teslimatın hızlı ilerlemesi açısından firma ve ödeme bilgilerinizi doğru girmenizi rica ederiz.
 
Cepli dosya baskı fiyatları konusunu araştırırken ve özellikle fiyat araştırması yaparken lütfen firmamıza sunacağınız bilgiler içerisinde istediğiniz sayılar ve baskı yapılacak malzemelerin kalite seviyelerini belirtin ki bizde size karşı elimizden gelen kolaylığı sağlayabilelim. Sonradan eklenen sayılar elbette ki fiyatta bir artışa sebep olacağı gibi ortaya tatsız durumların çıkmasına da neden olabilir. Her zaman için karşılıklı güven çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz ticaret kriterlerimizin arasında anlaşma sırasında belirlenen koşulların teslime kadar geçerli olması vardır. Yani ilk olarak ne konuşuldu ise o felsefesidir iş anlayışımız bu önlemde olası bir sürpriz durumlarla karşılaşmamak adına düşünülmüştür.

 

Gc Tasarım

02-21-17

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir