GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Diplomat Zarf Baskı Fiyatları

Günlük hayatta faturalımızın müşteriye ulaşmasını sağlamak amaçlı görsel anlamda hoş ve kibar görünümü açısından vede kurumsallık gereği göndermiş olduğumuz matbuu evrakların çoğunu diplomat zarf ile göndermekteyiz. Bunun nedeni kurumsal firmaların tekliflerinde vede fatura yada proforma fatura gönderimleri sağlamak amaçlı vede müşteriyi bilgilendirmek amaçlı göndermiş olduğu iki çeşidi bulunan pencereli ve penceresiz zarflardır. Ebatları genelde 10,5cm x 24 cm ölçülerinde olmaktadır. İsteğe göre pencereli zarf vede penceresiz zarf olmak üzere firmamız tarafından müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Renk olarak tek renk , iki renk yada dört renk olmak üzere kurumsal logolarınıza uygun olarak baskı yapmaktayız. Sipariş için lütfen bizi arayın.

diplomat zarf fiyatları

diplomat zarf fiyatları

Yorumlar kapatıldı.