GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Dokuma Etiket BasımıDokuma etiket, genelde ürün tanıtımı yapmak ve reklam amacı ile birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Genelde daha fazla tekstil sektöründe kullanılmasına rağmen, dokuma etiketini tekstil etiketi şeklinde bilmek de doğru değildir. Bu etiket birçok farklı sektörde çok fazla kullanım alanına sahip olmaktadır. Bu kapsamda da markanın ürün üzerinde bulunan kalıcı değeri ve de ürüne güzellik katması bakımında da son derece önemlidir.

Dokuma etiket basımı üretim şekillerine ve kalite çeşitlerine bağlı olarak atkı saten, saten veya tafta şeklinde isimlendirilmektedir. Ürününe kalite bakımından güvenen ve marka prestijine çok fazla önem veren firmalar için dokuma etiket basımı vazgeçilmez bir reklam ürün olmaktadır.

Dokuma Etiket BasımıDokuma etiket basımı üretim şekillerine ve kalite çeşitlerine bağlı olarak atkı saten, saten veya tafta şeklinde isimlendirilmektedir. Ürününe kalite bakımından güvenen ve marka prestijine çok fazla önem veren firmalar için dokuma etiketi baskısı vazgeçilmez bir reklam ürün olmaktadır.

Dokuma etiket; kenar katlama, sıcak kesim, kelebek Katlama ve orta katlama şeklinde 4 farklı teknik uygulanarak kullanılmaktadır. Dokuma etiket kalıcıdır ve diğer birçok aksesuarın tersine ürün yaşadıkça ürünle birlikte olmaya ve markayı tanıtmaya devam etmektedir.

Dokuma Etiket Basımı ÖzellikleriÜzerinde firmanın adı, ürünün modeli, bedeni ve de yıkama talimatı gibi bilgilerin yer aldığı ürün reklamı yapmak amacı ile bütün tekstil ürünlerinde kullanım sağlanan dokuma etiket, giysilerde de marka tanıtımının yanında dekorasyon için de çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Ürünün kalite özelliklerinin ön plana çıkarılması bakımından dokuma etiketin önemi çok büyük olmaktadır. Ürünün kalite özelliklerinin ön plana çıkması da markanın farklılaştırılması, verimli olması ve harika bir şekilde vurgulanması açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Dokuma Etiket Basımı FiyatlarıDokuma etiket baskısının ilk kısmı grafik çalışması olmaktadır. Buna bağlı olarak istenilen özellikler doğrultusunda dokuma etiket baskı fiyatları da değişiklik göstermektedir. Müşterinin ihtiyaç duyduğu renk, boyut ve kalite tercihleri doğrultusunda hazırlanan grafik çalışmaları bilgisayar ortamında ya da dijital çıktı şeklinde sunulmaktadır. Genel olarak toptan dokuma etiketi basımı fiyatları çok daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda baskılı dokuma etiket basımı da istenilen renk, boyut ve şekilde uygun fiyat aralıkları ile üretilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir