GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

El İlanı Basımı

el broşürü basımı

 

El İlanı Nedir ?

 
Broşürlere kıyasla tek sayfaya indirilen daha çok ürün ve mekan tanıtımı yapılan veya market gibi perakende satışı yapan firmaların kampanyalarından haber vermek açısından kağıda basılan renkli ilanlardır. El ilanı basımı broşürlere nazaran daha basit kaçmaktadır, tasarımı, renklerin ayarlanması ve daha pek çok konusu bakımından daha pratiktir ayrıca zaman unsuru bakımından  daha da pratiktir. Farklı şekillerde tasarlanabildiği gibi değişik kağıtlara basılması da ayrıca bastırılacak ilanların adetlerine göre fiyat unsurları değişmektedir ayrıca tek taraflı baskı tekniği kullanılabileceği gibi çift taraflı seçenekleri de mevcuttur. Bu tür ilanlarda genel olarak kişilere dağıtım amacı güdüldüğü için toplu basımlar yapılmaktadır en az basım limiti 500 adet olup üst seviyedeki sayısı sizin ihtiyacınıza göre belirlenebilir.
 

El İlanı Broşür Çeşitleri Nelerdir ?

 
El ilanı basımı ihtiyaçlarınızda kapı kapı gezmeye el broşürü dağıtmaya ve reklam yapmak için doğru yerdesiniz. Telefonla iletişim seçeneğimizden sonra web sitemiz sayesinde de sizinli irtibata geçerek siparişlerinizi alabilmekteyiz. Tasarımlarınızı elektronik posta yolu ile göndererek daha hızlı davranmamızda yardımcı olabilirsiniz. Firma olarak matbaa sektöründe en ileri teknolojiye sahip ekipmanlarımız kaliteli baskı kağıtlarımız ve adres teslim sistemimiz ile sürekli olarak müşterilerimizin yanındayız. Size bir telefon kadar yakınken ve çeşitli fırsatlar sunarken artık başka bir firma aramanıza gerek yoktur. Özellikle yeni açılış yapan restoran ya da gıda alanlanında görev alacak mekanlar için özel olarak menüdeki yiyeceklerin ve fiyatlarının ilanlarının dağıtılması ile müşterilerini ikiye katladıkları pek çok araştırmaya konu olmuştur.
 

Yıl sonu balolarında, okul etkinliklerinin duyurulmasında, çoğu küçük gıda alanında ki işletmeler de menü yerine kullanılmasında, çeşitli mağazaların indirimli ürünleri ile marketlerin belirli süreli kampanyalarını duyurulmasına kadar pek çok değişik sektör için kullanılan el ilanı basımı örnek modellerinden istediğinizi seçebilir ya da el ilanı tasarımımız sayesinde kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış, isterseniz kaliteli kağıt ya da ekonomik açıdan daha uygun bir kağıt bile seçilebilir. Sizde öncelikle ihtiacınızı belirleyerek nasıl bir diazyn istediğinizi bize iletin ve sadece keyfinize bakın baskı kalitesinde ya da diğer kriterlerde herhangi bir aksaklığa mahal vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.
 

El İlanı Tasarımı Baskı Fiyatlarımız

 
el broşürü basımı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir