GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

El İlanı – Broşür


El ilanı, firmaların duyuru ve reklamları için, en ucuz tanıtım aracı olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden küçük çaplı firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

El ilanlarında, müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla çok renkli olarak ve vurgulanacak olan reklam uygulanmaktadır. Bu oldukça yanlış bir yöntemdir. El ilanlarında sadelik önemlidir. El ilanları , ne kadar sade olursa amacına o kadar ulaşılmış olunur. Gc tasarım firması, el ilanlarında müşterilerine gereken önemi vermektedir. El ilanları 1. Hamur kuşe kağıda basılmaktadır. Firmaların isteklerine göre el ilanları ebatlandırılır. Genellikle firmalar el ilanlarında, a4 kağıdını tercih etmektedir. A5 kağıt tercih eden firmalar da bulunmaktadır. Gc tasarım firmaların bu isteğini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Firmaların el ilanlarındaki amacı aynı anda birden fazla kişiye ulaşmak ve firmasının tanıtımını yapmaktır.  El ilanlarında,  Gc tasarım vurgulanacak ürünleri anlaşılır ve dikkat çekici olmasına dikkat etmektedir. El ilanları diğer tasarım çeşitlerine göre daha ucuz maliyet içermektedir. Bu yüzden firmalar çok büyük maliyetler ile reklam departmanlarına başvurmak yerine ; Gc tasarım firmasına başvurarak el ilanları ile küçük maliyetler ile işlerini görmektedir. El ilanları genellikle tek taraflı kuşe kağıda basılmaktadır. El ilanları oldukça öz metinler içermelidir ki müşteriler ellerine aldıklarında sıkılmadan el ilanını inceleyebilsin. Bazı tasarım firmaları, uzun metinler hazırlayarak oluşturdukları el ilanları ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başaramamaktadır. Bu yüzden Gc tasarım firması el ilanları konusunda oldukça özen göstermektedir. El ilanlarının kullanım alanları oldukça geniştir. Firmalar açılış törenlerini el ilanları ile müşterilerine duyurmaktadır. Bu durum zaman açısından da önemli görülmektedir. Firmalara getirilen yeni ürünlerin duyurusu el ilanları ile halka duyurulmaktadır. Firmalar bazı ürünlerinde ciddi anlamda indirim uyguladıklarında el ilanları ile müşterilerine ulaşır. Firmalar el ilanları ile ürünleri hakkında duyuru yaparken aynı zamanda firmasının ismini markalaştırma yoluna gider. El ilanları ile,  firmanın prestiji artarken ürünlerinin satışında da artış gözlenmektedir.

 

Gc tasarım firması, el ilanlarında kaliteli baskı ile müşterilerine kapılarını açmış durumdadır. Sizde firmanızda yeni ürünlerinizi, kampanyalarınızı, ya da açılış törenlerinizi müşterilerinize el ilanları ile ulaşmak istiyorsanız tercihinizi Gc tasarım firması yönünde kullanmalısınız.

 

Pek çok alanda yenilikler yapıldı. Hem teknoloji hem  de bilim dünyasında yapılan yenilikler sayesinde insanların yaşam biçimleri kolaylaştırıldı. Gelişen çağımız sayesinde herhangi bir firma reklamını güzel, kolay bir şekilde yapabilmek için broşür aldı altında üretilmiş olan reklam araçlarını kullanmaktalar.

 

Reklam araçlarından biri olarak kabul edilmiş olan broşür,  artık pek çok insan tarafından kullanılmaktadır. Eski zaman çağlarına baktığımızda böyle bir reklam aracı bulunmamaktaydı. Bulunmamasının da bir sebebi var. Sebep; teknolojinin gelişmiş olmamasıdır. Daha açık bir kavramla açıklayacak olursa çağın gelişiminin düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Çağ gelişimi düşük olduğu için de böyle kolaylıklardan, güzelliklerden insanlar mahrum kalmaktaydılar. Fakat günümüze baktığımızda çağımızın gelişmiş olmasından dolayı pek çok yeniliklere imzalar atılmış durumdadır. Her geçen gün bu gelişim ileri seviyelere sürülmektedir. Az öncede belirtmiş olduğumuz gibi bir yenilikte broşürdür. Broşürün bazı faydaları bulunmaktadır. Şimdi sizlere broşürün yararları hakkında birkaç önemli bilgi vermemiz gerekirse o bilgileri şu şekilde açıklamamız uygun olacaktır. Öncelikle kişiler bir firma, dükkan, fabrika yani herhangi bir iş yeri açtığında müşteri çekmek amacıyla öncelikle iş yerlerini halka tanıtmak isterler. Dolayısıyla da bir reklam aracı ile reklamlarını yapmak istemektedirler. Çağımızda pek çok reklam yapma aracı bulunmaktadır. Bu araçlardan en çok kullanılan reklam aracı ise broşürdür. İnsanlar iş yerlerini reklam yapacakları zaman genellikle broşür tercih etmekteler. Broşür seçmelerinin bazı nedenleri var. Bunlardan biri ise hem uygun fiyata hem de  işyerinin tanıtımı için iyi bir seçenek olmasından kaynaklanmaktadır. Herkesinde bilmiş olduğu gibi insanlar sadece reklam yaptıklarında değil bu durumun yanı sıra bir çok alışverişlerinde öncelikle ürün fiyatlarına bakmaktalar. Broşürde fiyat bakımından incelenecek olursa her bütçeye uygun fiyatlarla insanlara sunulmaktadır. Ayrıca iyi bir reklam aracı  olarak görülmektedir. Uzun ömürlü kullanım sağlaması da tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

 

Eğer sizlerden herhangi bir iş yerinizi insanlara duyurmak, reklamını yapmak  istiyorsanız Gc tasarım firmasına giderek broşür tasarlattırabilirsiniz. Gc tasarım firmasına gitmeniz sizi hem maddi hem manevi yönden avantajlı bir broşür alışverişi yapmanızı sağlar.

 

broşür baskı fiyatları a5 broşür baskı fiyatları tek yönlü broşür baskısı
 

 

Broşür Baskı Fiyatları 150gr Kuşe 4 Renk Çift Yön Baskı
Adet Ölçü Fiyat
1000 15x21cm 120TL
1000 21x30cm 200 TL
1000 30x42cm 360 TL
1000 10x21cm 100 TL

 

 

Parlak Selefonlu Broşürler 200gr Mat Kuşe Çift Yön Baskı
Adet Ölçü Fiyat
1000 15x21cm 140 TL
1000 21x30cm 250 TL
1000 30x42cm 510 TL
1000 10x21cm 120 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 
Etiket Bulutu : el ilanı broşür fiyatları, el ilanı basımı, broşür basımı, el ilanı örnekleri, broşür örnekleri, broşür tasarımı, broşür baskı fiyatları, ucuz broşür basımı, ucuz el ilanı basımı