GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Etiket Basımı

etiket basımı

ETİKET BASIMI NASIL YAPILIR ?

Teknoloji geliştikçe üretimde ve reklam sektöründe birçok yenilikler olamakta ve her geçen gün daha yeni ürünlerle devam etmektedir. Bunların başında görsel anlamda şık olan etiket basımı gelmektedir. Çünkü, firmaların birçoğu etiket basımı yaptırmasının sebebi olarak en başta reklam konusunu baz almaktadır.

Hizmet sektörü, gıda sektörü, elektronik bilişim sektörü ve bunun gibi birçok firmalar görsellik ve dikkat çekiciliği olan etiket basımı yaptırmaktan vazgeçemezler. Ancak bir etiket basımı için kullanılan teknikler o kadar önemlidir ki baskı kalitesi ve çıkan ürünün ne şekilde güzel olduğu ise tasarımı yapan firmalar yada grafikerler tarafından bilinmektedir.

Etiketler genellikle kartvizit boyutundan başlamak üzere bir çok çeşitleri vardır.

Örneğin;

  • Parlak Selefonlu Etiket Basımı
  • Mat Selefonlu Etiket Basımı
  • Kuşe Sticker Etiket Basımı
  • Oval Kesim Etiket Basımı
  • Altın yaldızlı Etiket Basımı
  • Şeffaf Etiket Basımı
  • Opak Etiket Basımı
  • Özel Kesim Etiket Basımı

Yukarıdaki örnekler gibi kullanıcıların isteğine göre listedeki ürünleri bastırmak isteyen müşterilerimize seçenekler dahilinde fırsatlar sunmaktadır. Sizlerinde bu konuda eksiğiniz yada yaptırmak istediğinizi etiket basımı işleriniz olursa bizi aramaktan çekinmeyiniz. Kurumsal firmanıza görsel tasarımlar ve beğeniyi müşterilerimize sunan firmamız kaliteden ve güven odaklı hizmet anlayışı sayesinde destek vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir