GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Fatura Basımı

fatura basımı

 

FATURA BASIMI

 
Matbaacılık alanında hizmet veren bir firma olarak pek çok firmaya kartvizit, el ilanı, broşür, katalog, düğün davetiyesi, sünnet davetiyesi, yolcu bileti basımı gibi birçok alanda çeşitli seçenekler sunmaktayız. Onların istedikleri kalitede ve zamanda işleri tamamlamak firmamızca oldukça önemsediğimiz bir durumdur. Bu nedenle firmalardan istedikleri, ihtiyaç duydukları ürünlerin tasarımlarında kullanmamızı istedikleri renkleri, kullanılacak logoyu, eğer hazır logo yoksa nasıl bir tasarım istediklerine dair bilgileri eksiksiz olarak vermelerini istemekteyiz. Böylelikle işleri daha kısa sürede müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tamamlamamız mümkün olmaktadır. Bu hizmetlerin dışında matbaamızda dergi basımı da yapılmakta ancak alışveriş sektöründe hizmet veren firmalar için daha da önemli olan fatura basımı matbaamızda gerçekleşmektedir.
 

                Fatura Baskısı Yaptırabilmek İçin Gerekli Evraklar;

 
Ücretsiz tasarım hazırlayan firmamızın sizlerden bilgi amaçlı olarak istediği evraklar aşağıdaki gibidir.
 

  • Şirketin logosu, (Kaç renk olduğu)
  • Şirketin ünvan ve maliye bilgileri, (İmza sirküleri, Kimlik Fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi )
  • Şirketin nasıl bir tasarım örneği istediği, (A4 ebat fatura, A5 ebat fatura, irsaliyeli fatura, lazer çıktı fatura, Sürekli Form Fatura, Gider Makbuzu, Tediye Fişi gibi.)
  • Onay verirken tasarımlara dikkatlice bakılıp “onay veriyorum” yazısı yada tarafımıza mail atmaları yeterli olacaktır.

 
Firmamızın diğer firmalar için fatura basımı gerçekleştirebilmesi bazı evrakların firmamıza ibrazı ile olmaktadır. Gerçek şahısların ya da tüzel kişilerin gerekli belgelerle firmamıza gelerek baskı yaptırmak istediklerini bildirmeleri halinde istedikleri faturanın tasarımını yaparak baskısını gerçekleştirmekteyiz. Gerçek şahısların bu işlemi yaptırabilmesi için nüfus cüzdanı fotokopisini, tüzel kişilerin bu işlemi yaptırmak için şirkete dair imza sirküleri fotokopisini firmamıza beyan etmeleri gerekmektedir. Bu belgelerin tamamlanması akabinde istediğiniz formda faturanın basımı yapılmaktadır. Maliye ile anlaşmalı firmamızca gerçekleştirilen bu işlem maliye ile anlaşması olmayan matbaalarda gerçekleştirilememektedir.
 

Kalite, dürüstlük, iyi zaman yönetimi, taleplerinize uygun seçeneklerle en doğru cevabı bulabilme… Bu özelliklerin hepsini firmamızda bulabilir, kendinize uygun tasarım ile istediğiniz baskıyı alabilirsiniz!
 

Fatura Baskı Fiyatları

 
Firmamızın uygun fiyatlarından yararlanmak için bize istemiş olduğunuz ebatlarda ve logonuzun faturanıza kaç renk olacağından detaylı bilgileri verdikten sonra basım öncesi demo çalışmasını sizlere sunar sunmaz en uygun fiyatları vermiş olacağız. Minimum 5 cilt olmak üzere isteğinizi cilt baskı yaptırabilirsiniz.
 
Takribi fiyat vermemizi isterseniz;
 
5 Cilt A4 Fatura 2 Renk Fatura 180 TL + KDV şeklindedir.
 
10 Cilt A4 Fatura 2 Renk Fatura 230 TL + KDV şeklindedir.
 
Sürekli Form Fatura 1000 Adet 2 Renk 1+2 Nüsha 350 TL + KDV’dir.
 
İrsaliyeli Sürekli Form Fatura 1000 Adet 2 Renk 1+3 Nüsha 380 TL + KDV’dir.
 
Tahsilat Makbuzu  5 cilt A5 2 renk 150 TL + KDV’dir.
 
Firma olarak size kaliteli hizmet sunabilmek için matbaa teknolojisinde yaşanan gelişmeleri de yakından takip etmekte, ihtiyaçlarınıza işe yarar çözümler bulmak için elimizden geleni yapmaktayız. İstenilen evrakların basılıp zamanında teslim edilmesine oldukça fazla önem vermekteyiz. Müşterilerini mağdur etmemek için hem talepleri göz önünde bulundurarak hem de istenilen zamanda teslimi gerçekleştirerek işlerinizin istediğiniz gibi yürümesinde size yardımcı olmaktayız. Özellikle alışveriş sektöründe hizmet veren firmalar için fatura basımı oldukça fazla önem arz eder. Bu durumun bilincinde hareket eden firmamız hiçbir firmanın müşterilerine karşı mağduriyet yaşamasını istemez. Bu nedenle talep edilen işler, verilen zamana kadar ve istenilen şekilde teslim edilmiş olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir