GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Halı Etiketi

Halı Etiketi Baskısı Bizim İşimiz

 

halı etiketi
 

Halı Etiketi Basımı

 

Hem tanıtım için hem de müşteri takibi açısından halı etiketi basımı büyük bir öneme sahiptir. Su geçirmez ve kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan bu ürünler, halının arka kısmına özel olarak zımba ile yerleştirme imkanı veriyor. Her açıdan kaliteli şekilde üretimi yapılan bu ürünler, aynı zamanda çok ucuz halı etiketi olarak güvenli şekilde sunulmaktadır. İhtiyacı uygun şekilde farklı tasarımlar üzerinden halı yıkama etiketi özgün tasarım altında hazırlanmaktadır.

 

Özel Tasarım Halı Etiketi Basımı

 

Halı firmalarının isteklerine bağlı olarak özel bir yapı altında halı etiketi basımı gerçekleşmektedir. Bu konuda kurumsal hizmet anlayışıyla grafik tasarım üzerinden ele alınan ürünler, bütçeye uygun ucuz halı etiketi eşliğinde hazırlanmaktadır. Herhangi bir hasar almayan ve sudan etkilenmeyen halı yıkama etiketi sayesinde etkin şekilde müşteri takibi gerçekleşebilir.
 

Halı Etiketi Nedir?

 

Globalleşen dünyada tanıtımın önemi artık herkesin malumu oldu. Tanıtım için ufak ayrıntılardan kaçınmamak firmalar için önem taşır. Bu bakımdan halı etiketi de oldukça etkili ve güzel bir reklam malzemesidir. Halısının yıkanmasının ardından müşteriye halı arkasına iliştirmek suretiyle sunduğunuz bu halı etiketi bir daha ki sefer sizi aramak istediğinde kolaylık sağlayacaktır. Hız çağının getirdiği unutkanlık da böylelikle sektöre etki etmeyecektir. Firmamız tarafından uygun fiyatlarla sunulan halı etiketi basımı müşterinizin size kolaylıkla ulaşımını sağlayacaktır.

 

Halı Etiketi Tasarımları

 

Firmamız tarafından tasarım hizmetleri de sunulmaktadır. Bu nedenle işletmenize uygun ve dilediğiniz tarzda halı etiketi basımı tasarlanmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet veren grafik tasarım uzmanlarımızca gerçekleştirilen halı etiketi firmanızı temsil edeceğinden titizlikle hazırlanmaktadır. Özgün tasarımlar sunan firmamız aracılığı ile halı etiketi basımı işlemlerinde dayanıklılık da önem taşımaktadır. Müşterilerinize sunacağınız hizmetin kalıcılığını sunan halı etiketi işlemlerini ciddiye almak önemli bir ayrıntıdır.

 

Halı Etiketi Çeşitleri

 

Suya dayanıklı bir içeriğe sahip olması önemlidir. Halıya iliştirme yoluyla uzun süre kalıcılığı sağlanan halı etiketi basımı dayanıklı olması gereken bir tanıtım ürünüdür. Boyut açısından farklılık içerir. Çeşitliliği bakımından ise sizlerin istediği tasarımlar göz önüne alınmaktadır. Firmanız logosunu da katabileceğiniz halı etiketleri için tarih belirten kutucuklar da ekleyebilirsiniz. Hangi tarihte yıkama gerçekleştirildiğini ve bir daha ki sefere hangi tarihte vermesi gerektiği gibi küçük uyarıları ekleyerek müşterilerinize teşvik yapabilirsiniz.

 

Halı Etiketi Basım Fiyatları

 

Kurumsal bir anlayışla hizmet veren sitemiz aracılığı ile halı etiketi fiyatları müşteri memnuniyeti doğrultusunda uygun maliyetlerle sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı sunan firmamız ile iletişime geçerek halı etiketi fiyatları için net bilgi alabilirsiniz. İstemiş olduğunuz adet sayısı, etiket boyutu gibi durumlara göre halı etiketi fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen halı etiketlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Tanıtımlarınızı doğru yönde gerçekleştirmek adına sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel kadromuz tasarım ve basım aşamaları da dahil olmak üzere etkili müşteri desteği sunmaktadır. Müşterilerinizin sizi daima hatırlamasını istiyorsanız kalıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bu bakımdan farklı tanıtım araçlarını kullanmanız önemlidir.
 

Halı Firmalar İçin Özel Halı Etiketi Basımı

 

Özgün tasarım altında üretimi sağlanan halı etiketi basımı çeşitleri geniş bir yelpaze altında sunulmaktadır. Belirlenmiş miktar üzerinden toplu olarak ucuz halı etiketi sipariş oluşturabilirsiniz. Hala firmaları için büyük öneme sahip olan bu etiketler, özellikle bir sonraki yıkama işlemine kadar müşteri takibi gerçekleştirir.

 

Böylece en son yıkama ne zaman yapılıyor takibi gerçekleşirken, aynı zamanda etkili bir reklam imkanı sağlanır. Kaliteli malzeme yapısı ve yüksek çözünürlük üzerinden hazırlanan halı yıkama etiketi, çok uygun fiyatlar ile kurumsal bir anlayış üzerinden sunulmaktadır. Dilediğiniz miktarda güvenli şekilde rulo halindeki üretim konusunda sipariş verebilirsiniz.
 

Yıkama firmaların müşterilerine bilgi amaçlı fiyatlarını ve yapmış olduğu ucuz işin gösterimi için halı etiketi basımı ya da baskısı yapmaktadırlar. Firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerini etiket basımı ve en uygun fiyat koşullarıyla sizlere destek vermektedir.
 

Halı Etiketi Basımı Nasıl Yapılmaktadır?

 

Matbaa sektörünün vazgeçilmez işlerinden biriside, halı etiket basımı işini yapmalarıdır. Günlük hayatta çok sık kullanılan etiketler, genellikle tek renk baskı şeklinde ortalama 4 cm ve 7 cm genişliğinde basımı yapılmaktadır. Baskıların minimum adet özelliği 5000 ve 10000 adet şeklinde değişmektedir. Rulo şeklinde olan ucuz halı etiketi sudan etkilenmemektedir. Halı yıkama firmalarının yapmış olduğu uygulama sayesinde müşteri takibini kolay yapabilmeleri adına ve su gibi ortamlarda yıkandığı için, etiketlerin sudan etkilenmesi sayesinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Siparişi biten ve yıkanan halıların arka kısmına kolayca zımbalanan halı yıkama etiketleri, kullanışı açısından da kolaylık sağlamaktadır. Özel makinelerde üretilen ürünler, oldukça titizlikle ve dikkatlice basımı yapılmaktadır. Kolay yırtılabilen bir özelliği olması sebebiyle de, kullanışı ve uygulanması da firmaların tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Daha önceden yapmış olduğumuz örneklerimize ya da bize yazarak da ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Baskı öncesi onay verilmeden hiçbir etiketlerin basımı yapılmadığı gibi, son onay verilmediği sürece sorumluluk müşteriye ait olduğunu kesinlikle unutmayınız. Onay verilen işlerden sonra, baskı ya da kalıba giren işlerde de tamamen sorumluluk müşteriye ya da siparişi veren firmaya aittir. Bunun için sizlere onay için attığımız çalışmalarda, mutlaka dikkatlice ve öz verili bir şeklide onay vermeniz, hem işinizi sizin adına hızlı ve kolayca çıkmasını sağlayacak hem de hatasız bir işi teslim almış olacaksınız.
 

Türkiye’nin Her Yerine Kargo İmkânı Sağlıyoruz
 

Verilen siparişlerinizi, anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla, en uygun ve en ucuz şekilde sizlere teslimini gerçekleştiriyoruz. Yapılan kargo anlaşmamız sayesinde, kargolarınız uygun ve ucuz olarak tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz.
 

Halı Etiketi Baskı Fiyatları

 

Etiketlerin minimum adet sayısı 5000 ve katları şeklinde değişmektedir. Ortalama 10000 adet tek renk baskılı halı etiketin fiyatı 200 – 230 TL arasında değişmektedir. Tabiki bu fiyatlara, kullanılan kalıp ücreti ve ekstra renk olması dahilinde fiyatlarda değişkenlik olacağını unutmamanız gerekmektedir. Bu yüzden, bizlere iletişim sağlayarak sağlıklı şeklide fiyat teklifinizi almanız da yarar olacaktır. Amacımız, sizlere hızlı ve en uygun ve ucuz şekilde verdiğimiz fiyattan sonra, işlerinizin teslimini yaparak, olumlu geri dönüşünüzü ve bizlere olan çalışma isteğinizin artmasını istemekteyiz. Halı etiketi baskı fiyatları için, bizlere telefon yada sosyal medya hesaplarımızdan, çabuk ve hızlı bir şekilde teklif alabilir, siparişlerinizi verebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir