GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Halı Etiketi

Halı Etiketi Baskısı Bizim İşimiz

 
halı etiketi
 
Yıkama firmaların müşterilerine bilgi amaçlı fiyatlarını ve yapmış olduğu ucuz işin gösterimi için halı etiketi basımı ya da baskısı yapmaktadırlar. Firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerini etiket basımı ve en uygun fiyat koşullarıyla sizlere destek vermektedir.
 

Halı Etiketi Basımı Nasıl Yapılmaktadır?

 
Matbaa sektörünün vazgeçilmez işlerinden biriside, halı etiket basımı işini yapmalarıdır. Günlük hayatta çok sık kullanılan etiketler, genellikle tek renk baskı şeklinde ortalama 4 cm ve 7 cm genişliğinde basımı yapılmaktadır. Baskıların minimum adet özelliği 5000 ve 10000 adet şeklinde değişmektedir. Rulo şeklinde olan ucuz halı etiketi sudan etkilenmemektedir. Halı yıkama firmalarının yapmış olduğu uygulama sayesinde müşteri takibini kolay yapabilmeleri adına ve su gibi ortamlarda yıkandığı için, etiketlerin sudan etkilenmesi sayesinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Siparişi biten ve yıkanan halıların arka kısmına kolayca zımbalanan halı yıkama etiketleri, kullanışı açısından da kolaylık sağlamaktadır. Özel makinelerde üretilen ürünler, oldukça titizlikle ve dikkatlice basımı yapılmaktadır. Kolay yırtılabilen bir özelliği olması sebebiyle de, kullanışı ve uygulanması da firmaların tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Daha önceden yapmış olduğumuz örneklerimize ya da bize yazarak da ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Baskı öncesi onay verilmeden hiçbir etiketlerin basımı yapılmadığı gibi, son onay verilmediği sürece sorumluluk müşteriye ait olduğunu kesinlikle unutmayınız. Onay verilen işlerden sonra, baskı ya da kalıba giren işlerde de tamamen sorumluluk müşteriye ya da siparişi veren firmaya aittir. Bunun için sizlere onay için attığımız çalışmalarda, mutlaka dikkatlice ve öz verili bir şeklide onay vermeniz, hem işinizi sizin adına hızlı ve kolayca çıkmasını sağlayacak hem de hatasız bir işi teslim almış olacaksınız.
 
Türkiye’nin Her Yerine Kargo İmkânı Sağlıyoruz
 
Verilen siparişlerinizi, anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla, en uygun ve en ucuz şekilde sizlere teslimini gerçekleştiriyoruz. Yapılan kargo anlaşmamız sayesinde, kargolarınız uygun ve ucuz olarak tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz.
 

Halı Etiketi Baskı Fiyatları

 
Etiketlerin minimum adet sayısı 5000 ve katları şeklinde değişmektedir. Ortalama 10000 adet tek renk baskılı halı etiketin fiyatı 200 – 230 TL arasında değişmektedir. Tabiki bu fiyatlara, kullanılan kalıp ücreti ve ekstra renk olması dahilinde fiyatlarda değişkenlik olacağını unutmamanız gerekmektedir. Bu yüzden, bizlere iletişim sağlayarak sağlıklı şeklide fiyat teklifinizi almanız da yarar olacaktır. Amacımız, sizlere hızlı ve en uygun ve ucuz şekilde verdiğimiz fiyattan sonra, işlerinizin teslimini yaparak, olumlu geri dönüşünüzü ve bizlere olan çalışma isteğinizin artmasını istemekteyiz. Halı etiketi baskı fiyatları için, bizlere telefon yada sosyal medya hesaplarımızdan, çabuk ve hızlı bir şekilde teklif alabilir, siparişlerinizi verebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir