GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Islak Mendil Basımı

ıslak mendil basımı

 

ISLAK MENDİL ÜRETİMİ NASIL YAPILMAKTADIR

 
Gün içerisinde sayısız faaliyet yapan bizler kullandığımız malzemelerin anlık temizliğini, içtiğimiz içeceğin, yediğimiz yiyeceğin yanlışlıkla dökülmesinin ardından, eğer minik bir çocuğa sahipseniz ufaklıların mama telaşından sonra el, ağız ve yüz çevresinin silinmesi için hemen temizleme ihtiyacı duyarız. Bunu da çantamızdan, cebimizden ve arabamızdan yani yaşadığımız her yerde ve mahalde eksik olmayan ıslak mendil yardımıyla gerçekleştiririz.
 
Firma olarak, siz değerli müşterilerimize ıslak mendil sektöründe en iyisi olmayı kendimize ilke edindik. Her an ulaşabileceğiniz yerde olabilmek bizim en büyük hedefimizdir. Günlük hayatımızda sanki bir parçamızmış gibi kullandığımız ıslak mendillerin sizlere nasıl daha hızlı ulaştırabilmek için her türlü aşamaları düşünmekteyiz. Özellikle bebeklerinizin altını temizlerken bile tahriş olmaması için elinizden geleni yaptığınız annelerimizin güvenle kullanabileceği ıslak mendillerin her türlü testten geçirerek üretimini sağlamaktayız.
Firmamız tamamen hijyen odaklı çalışmaktadır. Üretim hanelerimizde, ıslak mendil basımı için oluşturulan hijyenik ortamı muhafaza ederek sizlerin de en ufak bir tereddüt yaşamadan kullanmanız için hijyen konusunu birinci kural olarak edindik. Bu konuda asla taviz vermeyerek sizlere yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz.
 

Islak Mendil Çeşitleri

 
ıslak_mendil_uretimi
 
Islak mendil basımı birçok ortamda kullanabilmeniz mümkün ancak bunu sizlere özel olarak tasarlamamızı ister misiniz? Eğer bir şirketseniz, firmanızın logosunu, ıslak mendil paketleri üzerine profesyonel ekibimiz tarafından en ince ayrıntıya kadar düşünülerek en mükemmeliyetçi şekilde tasarlanacak logolarınızı ya da işletmenizin en güzel fotolarını yerleştirebiliriz. Böylece sizin değerli işletmenizi müşterilerinizin hatırlarına kazıyabiliriz. Diğer yandan, isteğinize göre (yemek sektörü, promosyon dağıtmaları, toplu açılış faaliyetleri vb.) ayrı ayrı kokular düzenleyerek sizlerin daha iyi tanıtılmasına yardımcı olabiliriz.
 

Islak Mendil Baskı Fiyatları

 
Ürünlerimizi en az maliyetle kaliteli üretmek ve bu üretimin ardından sizlere en ucuz şekilde ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Günümüz şartlarına baktığımızda seçimi siz yapmalısınız. Daha kaliteli ürünleri daha ucuza sizlere ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Kaliteye ve değere önem veren firmamız sizlerden gelen her türlü teklife açıktır. İmal ettirmeyi düşündüğünüz ıslak mendil basımı ve paketleri hakkında her türlü hizmeti ayağına kadar getiriyoruz. Firmamız sizlerin desteğini alarak ıslak mendil üretimi ve ıslak mendil basımı fiyatları konusunda en uygun şekilde yardımcı olmaktadır.

 

ucuz ıslak mendil fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir