GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Cepli Dosya Nedir

             ceplidosyafiyatlari

 

   Cepli Dosya Basımı broşür, katalog, kartvizit gibi firmaların reklam, tanıtım materyallerini bir arada toplayıp profesyonel bir şekilde ilgili müşterilerine sunulan araçlardan bir tanesi olmaktadır. Aynı zamanda firmanın görsel anlamda kurumsal görüntüsüne de katkı sağlamaktadır. Ürün ve hizmetler hakkında fazlaca bilgi aktarımına yarayan iletişim araçlarını bir arada tutmak için oldukça etkili bir yol izlemektedir. Bu bağlamda cepli dosya hem reklam amaçlı bir ürün olup hem de firmalar açısından çok kullanılan ve takdir gören ürünlerin başında gelmektedir.

 

Firmanın isim ve logosunun bulunduğu bir dosya içerisinde cepli dosya yaptırıp sergilemek her zaman için kurumsal firmalara ciddiyet katmaktadır. Ayrıca kurumsal kimliğe de katkı sağlayan bu ürünler oldukça görselliğe önem vermektedir. İş yerlerini tanıtmak ve olan bilgileri profesyonel bir şekilde paylaşmak için en önemli yol; şüphesiz ki matbaacılık sektörünün sunduğu hizmetlerden faydalanmak ve bunlardan örnek almak olacaktır. Cepli Dosya Basımı için genellikle belirli boyutlarda olmasına rağmen istenilen boyularda da yapılması için yardım edilmektedir. Kimi Cepli Dosya Ölçüleri 25x35x8 bazıları ise küçük boy yada özel Kraft kağıda basımı olan ürünlerle değişkenlik göstermektedir. Bunun için tasarımlarınızı yaparken dikkat edeceğiniz husus kağıt ebatlarına ve kullanılacak ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Her zaman için hem baskı boyutlarına hem de kâğıt gramajına sahip göründüğünden cepli dosyaların kağıt gramajı en az 300 gram kağıt kullanılması tavsiye edilir. Cepli dosya basımı hazırlamak ve bastırmak artık çok kolay bir hâl almaktadır. Üstelik verilen siparişin üzerinden hazır cepli dosya örneklerinden de fikir edinilerek baskı gerçekleştirilmektedir. Parlak ve mat olmak üzere dosya baskı imkânı iki seçenekte de değerlendirilmektedir. CMYK kalitesinde yapılan baskılar ile yüksek kalite de ürünlere de sahip olunabilmektedir.

 

Cepli Dosya Basımı gerçekleştirmek için ilgili birçok firma yer almaktadır. Sözlü olarak sipariş verildiği gibi farklı internet sitelerinin sayfalarında da yer almaktadır. Bunun için firmamızdan da bilgi alabilirsiniz. Gerekli bilgi açıklaması, fiyat hesaplanması ile birlikte kaç adet isteniyor ise o kadar siparişte verilebilmektedir. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi için çevrimiçi matbaa sistemlerinde cepli dosya basımı adına sipariş oluşturmak oldukça kolay ve pratik bir durum haline gelmiş bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir