GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kapaksız Bloknot

KAPAKSIZ BLOKNOT BASIMI

 

Matbaalar özellikle fuar ya da yılbaşı zamanların da en çok üretimi yada baskısı olan kapaksız bloknot fiyatlarını yapmaktadır. Firmanın tanıtımı açısından özel olan kapaksız  bloknotlar çeşitlerine göre  sıralanmaktadır.

 

Tutkallı Kapaksız Bloknot

 

Tutkallı kapaksız bloknot üstünde kapağı olmayan tek renkli ya da çok renkli  dediğimiz en az 1000 cilt olmak şartıyla basılabilen ürünlerdir.

 

Ebatları genellikle;

  • 9,5cm x 13,5 cm kapaksız bloknot
  • 14cm x 20 cm kapaksız bloknot
  • 20cm x 28 cm kapaksız bloknot olmak üzere 3 farklı çeşitleri bulunmaktadır.

 

Bloknot Baskısı

 

Özel üretim olan kapaksız bloknot baskısı için renkli baskımızda ayrıca mevcuttur. Bunun için talebe göre istemiş olduğunuz fiyatlandırmalarımıza göre renkli yada renksiz üretim için özel fiyatlarımızdan yararlanmanız yeterli olacaktır. 50 adet alt kartonlu 1. hamur kağıda basılan ürünlerimizin ciltleme işlemi tutkallı bloknot dediğimiz yani kapaksız bloknot tutkallı cilt de denilebilen ürünlerde seri üretim olmaktadır. Bunun için baskılarınızı yaparken mutlaka verilen ebatlarda en az 5mm her yönden taşma vermeniz gerekmektedir. Tutkallım bloknot için makas ve kesim payı olacağından ciltleme kısmına tasarımlarınızın taşmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bloknot baskı fiyatları olaraka tutkallı yada kapaksız bloknot üretimizi yaptırmak isterseniz kurumsallık açısından da ayrıca hem firmanızın tanıtımı hem de not tutmanızda yanınızda olan araçlar olacağından sizlere fayda sağlayacaktır. İster renkli yada ister tek renkli de 50 yapraklı şekilde tutkallı ciltleme işlemi yapılmaktadır. Çok renkli yada tek renkli istemeniz dahilinde sadece renk fiyat farkını bilmeniz yeterli olacaktır. Bu gibi çalışmalarda resim yada renk kullanmanız için çalışmalarınızın formatı mutlaka CMYK olmaktadır. Bu gibi baskılarda CMYK yapmadığınız yada resim kullandığınız yerleri bitmap dediğimiz yerden en az 600 dpi olmak üzere convertlemeniz mutlaka ama mutlaka olmalıdır. Çünkü kapaksız bloknotlarda flim kalıbı oluşturulurken baskıda sizlerin yada bizim bile göremediğimiz renk farkı olabilmektedir. Firmamız olarak yine de hem kendi açımızdan hemde müşterilerimizin işlerinde sıkıntı çıkmaması açısından kontrollerimizi yapmaktayız. Amacımız baskılarınız da hiçbir sorun olmayıp, bizler ile sürekli çalışmanızı sağlamaktır. Kapaksız bloknot baskısı için özel fiyatlarımızı aşağıda görebilirisiniz.

 

Kapaksız Bloknot Baskı Fiyatları

 

50 Yaprak 1.Hamur Tek Renk Altı Kartonlu  9,5×13,5cm 1000 cilt = 1200 TL

 

50 Yaprak 1.Hamur Tek Renk Altı Kartonlu  14x20cm 1000 cilt = 1750 TL

 

50 Yaprak 1.Hamur Tek Renk Altı Kartonlu  20x28cm 1000 cilt = 2650 TL

 

Bloknot İç Yaprak Renk Farkı

 

2 Renk için

9,5×13,5 = 120 TL  20X14= 130 TL 20X28 = 170 TL’dir.

 

Çok Renkli Baskı  için

9,5×13,5 = 360 TL  20X14= 390 TL 20X28 = 510 TL’dir.

 

*Yukarıdaki fiyatlandırma tek renk için verilmiştir. Baskılarınız 2 yada çok renkli ise istediğiniz ebata göre verilen bloknot iç yaprak renk fiyat farkını ayrıca eklemelisiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir