GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Karton Çanta Fiyatları

Karton çantalar diğer deri çantalara ya da naylondan yapılma poşetlere oran ile daha çok tercih edilmektedir. Bu çantaların fiyatlarının naylondan yapılma poşetlere oran ile yüksek, deriden yapılma çantalara oran ile daha düşük fiyatlara sahip olması sebebi ile tercih edilme oranı da orta düzeydedir. Ancak bunun dışında bu karton çantaların birçok dezavantajı da bulunmaktadır.

Karton çantalar kartondan yapıldığı için yırtılma oranı da yüksektir. Örneğin yolda yürürken elimizdeki karton çanta kenarda bulunan bir demire takıldığı anda yırtılabilir ve yırtıldığını fark etmez isek demir çantayı boydan boya yırtıp eşyalarımızın yerlere dökülüvermesine sebep olabilir. Ancak bu karton çantaları dikkatli kullanır isek yırtılma olasılığı ile birlikte kalitesi de ters orantılı ilerletilir. Kalitesi düşük olanların yırtılma olasılığı nasıl çok yüksek ise kalitesi artırılır ise yırtılma olasılığı da azaltılır. Karton çanta basımı yapılır iken aşamalara özen gösterilir ve çantanın zarar görmeyecek maddelerden yapılmasına dikkat edilir ise karton çantamız kaliteli ve kullanışlı olabilir. Karton çanta basımı yapılırken kullanılan kartonun kalınlığı biraz daha artırılır ve daha fazla karton kullanılıp zarar görme olasılığı daha da düşürülür ise toplumda yer alan bireyler de bu çantaları daha çok tercih eder ve daha fazla kullanmaya başlar. Ham maddenin kalitesi artırılır ise ürünün kalitesi de artırıldığı için çevremizde bulunan birçok alışveriş merkezi ve mağazalar da kalitesi yönü ile daha çok tercih edilmesinden dolayı bu karton çantaları tercih ederler.

Karton çantaların büyük ve küçük boylarının fazlaca olması sebebi ile ürünlerin kaliteli ya da kalitesiz olup olmamalarının da aşamaları fazlaca bulunmaktadır. Boy farkı sebebi ile çantaların taşıyabileceği eşya sayısı da artıp azaldığı için çantaların ihtiyaca göre alınma oranları da yüksektir.

kartoncanta

 

Karton Çanta Fiyatları

 

Karton Çanta 210Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1700 TL

 

Karton Çanta 210Gr. Bristol Mat Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1750 TL

 

Karton Çanta 190Gr. Kraft – Selefonsuz
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1300 TL

 

Karton Çanta 120Gr. 1.Hamur Selefonsuz Kağıt İp
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1250 TL
Karton Çanta 120Gr. Kraft Selefonsuz Kağıt İp
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1100 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.