GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Karton Etiket BasımıGünlük yaşamda, hayatımızın her noktasında karton etikete ihtiyaç duyulmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan karton etiket, kartvizit gibi tasarlanmaktadır. Farklı ürün ve sektörler için karton etiket basımı gerçekleştirilmektedir. Hazır tasarımlardan faydalanarak karton etiket basımı yapılabileceği gibi kişiye özel tercihler de yapılabilmektedir. Tasarıma karar verildikten sonra karton etiket siparişleri tamamlanmaktadır.

Karton Etiket BasımıKarton etiket basımı için kağıt seçimi yapılmaktadır. Kalın kağıt, bristol ve kraft kağıt gibi seçenekler bulunmaktadır. Farklı ebatlar tercih edilebileceğinden, karton etiket baskı fiyatları değişiklik göstermektedir. Kağıt seçiminden sonra tasarım ve baskı süreçlerine geçilmektedir. Kağıt etiketi, ürün etiketi ve giysi etiketi olarak kullanılabilmektedir. Kullanım amacına uygun karton etiket basımı yapılabilmesi için siparişlerin detaylandırılması gerekmektedir.

Karton Etiket Baskı Nedir?Markası ile ilgili olumlu bir imaj oluşturmak isteyenler, toptan karton etiket basımı fırsatlarından faydalanmaktadır. Özellikle tekstil pazarında karton etiket baskıya daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Ürünlerin adeta bir kimliği olan karton etiket, müşterilerden gelen talep doğrultusunda delikli veya ipli olarak üretilmektedir.

Karton Etiket Baskı İmalatıKullanım yeri ve amacına göre karton etiket imalatı değişmektedir. Tüketiciye beden ve fiyat bilgisi vermek için karton etiket üretimi tercih edilmektedir. Güçlü grafik ekibi, istenilen boyut ve renkte karton etiket tasarımı gerçekleştirmektedir. Geri dönüştürülmüş, organik kağıtlar karton etiket baskıda kullanılmaktadır. Sahip olunan son teknoloji baskı makineleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde karton etiket üretimini desteklemektedir.

Karton Etiket Baskı ÖzellikleriTek taraflı veya çift taraflı olacak şekilde karton etiket baskısı yapılabilmektedir. Standart boyutların yanı sıra farklı ebatlarda da karton etiket tasarlanabilmektedir. Arkalı önlü olan karton etiket kullanışlı olmadığından, çok fazla tercih edilmemektedir. İşletmelerin ürün tarzına uygun karton etiket seçilmektedir.

Tekstil sektöründe karton etiket kullanımı zorunlu olduğundan, karton etiket fiyatları incelenmektedir. Her boyda ve kalınlıkta üretilebilen karton etiket, tasarım stüdyolarında geliştirilmektedir. Son zamanlarda 3 boyutlu karton etiketler ilgi görmeye başlamaktadır.

Karton Etiket Baskı Fiyatları

Kağıt gramajları istenilen seviyeye getirilebilmektedir. Sticker özelliği bulunmadığından, yapışkanlı olmamaktadır. Karton etikete görsellik katmak için farklı teknikler geliştirilmektedir. Son derece ekonomik fiyatlardan satışa sunulan karton etiket, ürünlerin reklamını en iyi şekilde sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir