GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Karton Etiket Basımı – Teksil Karton Etiket – Tekstil Etiketi Basımı

Tekstil Etiketi Basımı Nerede Yapılıyor  ?

 


 

Tekstil sektörü günümüzde yaygın olarak yapılan ve ithalat ihracat gibi birçok satış ve satın alma yolunda hızla ilerleyen  meslekler arsında olmuştur. Ürünlerin satış ve pazarlama istekleri arttıkça da, ihtiyaç olarak reklam ve sektörde hızlı ilerlemek için kurumsallık olması firmalar açısından önem göstermektedir. Bunların en başında Tekstil etiket basımı gelmektedir. Tekstil karton etiket basımı gibi çalışmalar firmaların reklam konusunda yardımcı olacağı ve müşterilerine görsel anlamda ilgi katan bir sunum özelliği yaratmıştır. Bizlerde GC Tasarım olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmak ve etiket basımı, karton etiket basımı, tekstil etiket basımı gibi çalışmalarda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.
 
Yüksek tirajda satılan tekstil ürünleri, sezonluk fiyatları ile cazip ve tüketiciler açısından ilgi odağı olmuştur. İnsanların beğenisine sunulan ürünlerin görsel olarak giyim etiketi basımı yapılmasıda daha da dikkat çekmektedir. Sizlerde istenilen ebatlarda etiket baskısı yaptırma isterseniz, ölçülerinizi bize belirterek yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.
 
Karton etiket basımı istenen görsellikler de olduğu kadar ayrılan bütçenin de değerin de en iyisini bulmak ile alakalı olduğu için fiyatlatdırmalar ve çalışmalar konusunda firmamız titizlikle davranmaktadır.  Genellikle ürün logosu için en uygun zemin seçiminden ürünün niteliklerinin müşteri tarafından çok daha hızlı bir şekil de anlaşılması gibi önemli noktalar da uzmanlık için de hareket eden firmamız baskı sonrası oluşabilecek hataları öncede sezerek yardımcı olup müşterilerine bilgi vermektedir.  Tekstil etiket baskısı giyim firmalarının ve bu tarz işi yapan işletmelerin tercihlerin de olarak çok daha iyi bir sunum için de ürünlerinin de değerini gösterebilmeleri için çok önemli bir unsur olmuştur.
 

Karton Etiket Basımı Aşamaları Nasıl Oluşmaktadır?

 

  1. Ürün Çalışması PDF,CDR,Aİ,yada Photoshop çalışmalarının olması gerekmektedir.
  2. Çalışmalarda kesinlikle 3mm her yönden taşma payı bırakılmalıdır.
  3. Baskı renklerinde sorun çıkmaması için çıkartma etiket çalışmalarında mutlaka CMYK renk kodu ile çalışmalısınız.
  4. Sıvamalı Etiket basımı yada Sıvamalı Kartvizit gibi çalışmalarda ise özel bıçak olan bölümlerinin de taşma paylarının verilmesi gerekmektedir.
  5. Çalışmalarınızda vektör kullanırken objelerin çalışmanızın üstünde olmamasına dikkat ediniz. Arka planda kullanacağınız vektörlerin çok olması convertleme dediğimiz, ekranda hiç bir hata görülmemişken arka plandaki basım sonrası çıkan objelerin çıkmaması için çalışmanızı mutlaka convertleyin yada 600 dpi şeklinde resim yada Bitmap’ çeviriniz.

 
Yukarıda ki anlattığımız bilgilere istinaden, yineden firmamız bu konuda sizlere bilgi vermektedir. Amacımız ödenen paranın ve yapılan emeğin boşa gitmemesini düşünerek, hem kendimize hemde siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz özeni mutlaka göstermekteyiz. İstenilen tasarımlar da baskı etiket fiyatları ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kullanılacak parlak selefon yada özel kesim gibi detaylarda özel fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Giyim Etiketi Yaptırmanın En Kolay Yolu GC Tasarım

 
GC Tasarım olarak tek yapmanız gereken tekstil,giyim,karton, sıvamalı etiket basımı gibi ürünlerin fiyatlarını uygun almanız için bizimle mutlaka geçiniz. Sayfamızın en üst sağ köşesinde bulunan telefon numaralarımızdan yada WhatsApp özelliğimiz olan kısımdan yada sağ aşağıda bulunan online mesaj sistemimizden taleplerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir