GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katalog Baskı Fiyatları

katalog-baski-fiyatlari

 

2017 Yılının Katalog Baskı Fiyatları

 

Katalog Baskı fiyatları,  katalog için kullanılan malzemelerin çeşitlerine göreyani pek çok alanda değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden katalog baskı fiyatlarını belirlemek için en önemli unsurun kullanılan kağıt boyutları olduğu düşünülebilir ve de işçilik emek konusunu da unutmamak gerekir.  Aynı zamanda katalog basımını gerçekleştiren makinelerin teknolojik durumları da bu fiyatlara etki eden faktörler em başında gelmektedir.  Tabiki bu katalogları hazırlarken tasarımların yapıldığı emeğin ve ajansların da işçilik masrafları da ekstra düşünülmelidir.

Katalog baskı fiyatları kullanılan kağıdın niteliğine, ebatlarına, kalitesine  göre değişkenlik  göstermektedir. Genel itibariyle Katalog basımları a4 yada a5 kağıt boyutlarında yapılmaktadır. Katalog baskı fiyatları konusunda dikkat edilecek husus işinizin hem güzel olması hemde reklam açısından müşterilerinizin öz güvenini kazandıran bir tasarım olarak farklılık oluşturabilmektedir. Bunun için fiyattan ziyade kaliteyi görselliği düşünmenizde yarar olacaktır.  150 gram ve 170 gram arasında iç sayfaları değişen gramajlar katalog için kullanılan malzemeler olabilip, katalog baskı fiyatını belirlerken katalog için kullanılan tel dikiş ayrıntıları da fiyatta etkili olacağından bunları da değerlendirmelisiniz. Ayrıca katalogların sayfa gramajı ayrı kapak gramajı ayrı olduğundan değişen kapak gramajları da fiyata etki eden faktörlerden birisidir. Örneğin ; 16 sayfalık, A4 kağıda kuşe baskılı 150 gram sayfalı katalogların 1000 adeti 500 yada 1000  lira iken, 2000 adeti 700 – 1500 lira ,3000 adeti 1750 – 2500 tl  ve 5000 adeti 1800 – 3750  lira gibi bir listeleme yapılabilir.

Katalog baskı fiyatları için pek çok örnekler olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise; firmamızın kalitesine uygun, kaliteli malzemeler kullanan, katalog tasarımını tamamen makinelere bırakmayan ve bütçenize destek olacak nitelikte bir basım evi bulmaktır. Genellikle bu işleri ajanslar yada matbaalar yapmaktadır. Dolandırıcılığa karşı kişilerin yada size gelecek insanların firmasının olduğunu ve resmi olarak bu işlerini yaptığını emin olduğunuz firmalarla çalışmanızda sizin açınızdan yarar sağlayacaktır.

Yorumlar kapatıldı.