GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katalog Fiyat Teklifi

katalogfiyatteklifi
 

Katalog Fiyat Teklifi 

 
Katalog reklam sektöründe en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bu yüzden hazır bir katalog oluşturmak için katalog fiyat teklifi almanız yolun en başında olacaktır. Katalog hazırlatmak için başvurduğunuz katalog basımı gerçekleştiren firmalar size belirli kriterlerden oluşturup, içerisinde bir takım fiyatlar bulunduran bir teklif ile yada mail aracılığıyla tarafınıza dönüş sağlamaktadır.
 

Katalog Fiyat Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 
Katalog basımı yapan firmaya katalog fiyatları ile ilgili başvuruda bulunduğunuzda firma öncelikle sizden  kataloğun kapak malzemesi, selefon çeşidi, iç sayfaların kağıt cinsi ve kalitesi, sayfa yazısı, ebatı ya da tel çeşidi gibi çeşitli konularda bilgileri alıp sizlere dönüş sağlaması aracılığıyla katalog fiyat teklifi isteğinizi telefon yada internet aracılığı ile tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Bunların yanı sıra katalog teklifi hazırlanırken katalog tasarımı yanında firmanın kullandığı baskı malzemelerinin kalitesi de göz önünde bulundurulmaktadır.  Hazırlanan fiyat teklifi katalog basımı gerçekleştirecek firma inisiyatifinde değişmektedir.Kağıtların ne olduğu kullanıacak malzemenin yada baskı renginin neler olacağı hakkında fiyat farklılıklarını firmaya tasarım yapan firmalar bildirmektedir. Kalite ya da katalog hizmeti veren firmanın çalışma koşulları katalog tasarımı şekli fiyat belirlemede etkili olmaktadır.
 

Katalog Basım Fiyat Teklifini En Uygun Alacağınız Adres..

 
Katalog basım hizmeti veren firmalar genellikle ; katalog tasarımı, renk uzmanlığı, baskı kalitesi, katalog malzemesi seçimi, nakliye imkanları gibi geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet verebilmek için seferber olmaktadırlar. Bu yüzden hazırlanan şablonlar oluşturulduktan sonra katalog fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler sonucunda müşterisine sunacağı hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için fiyatlar kullanıcıya en uygun fiyatlarla geri dönüş sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir