GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Küp Bloknot Baskı

küp bloknot basımı

 

KÜP BLOKNOT BASIMI

 
Artık reklam araçları gün geçtikçe değişiyor ve yenileniyor. Firmalar kendi tanıtımlarını çalışılan ortama göre düzenleyerek daha akılda kalıcı yöntemler uyguluyorlar. Ofislerde genellikle kullanılan reklam ürünü ise küp bloknot baskı adını almaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi eni, boyu ve yüksekliği eşit olan küp şeklinde sayfalardan oluşan ve dış kutusuyla küpü andıran ürünler. Her büroda masa üzerinde olmazsa olmazların başında gelen bir ürün. Not almak için her zaman ilk sırada kullanılmasından dolayı müşteri üzerindeki etkisi çok daha fazla olacaktır.
 

Firmalar kendilerini tanıtmak ve her zaman akılda kalıcı olmak maksadıyla genelde senenin ilk ayında yoğun olmak üzere ofis ürünlerini reklam malzemesi olarak kullanmaktadırlar. İşletmelerin kendi müşterileriyle daha yakınlaşmak için bir fırsat olarak değerlendirilen küp bloknot baskı çeşitlerinin iyi değerlendirmesi gerekir. Ofiste çalışan müşterilerinizin çalışma alanlarını daha havalı hale getirmeniz, müşterilerinizde ayrı bir etki yaratır. Firmamız, size özel olarak küp notları kaliteden ödün vermeden üretecektir. En kaliteli baskı makinelerimle birinci sınıf kağıt kullanarak ürettiğimiz küp notlarda sizin de logonuz olsun istiyorsanız biz buradayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde işletmenize özel olarak üretilecek küp notlar değerli müşterilerinizle aranızdaki ilişkiyi daha da artıracaktır. Sadece logo ile kalmayıp müşterilerinize ulaşmasını istediğiniz bilgileri de küp notunuza ekleyerek farklı bir ürün yaratıyoruz. Küp bloknot basımı, işletmelerin reklamı için baskı ve çeşitleri sayesinde tanıtımını yapmaya yarar. Siz yeter ki olması istediğiniz küp bloknot  nasıl olacak bize anlatın. Gerisini bize bırakın. Profesyonel ekibimiz, sizin talebiniz üzerine küp boknotları tasarlamasının ardından sizin onayınızı almak üzere ürünü örnek olarak gösterilmektedir. Eğer onayınız alınırsa basım işlemine geçilmektedir. Siz ne istiyorsanız biz onu üretiyoruz. Sizlerin ulaştığınız müşteri sayısını artırmanın verdiği sorumluluğu hissederek üretimlerimiz yapmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizden mutlu olmanız bizi mutlu eder.
 

Küp Bloknot Çeşitleri ; 

 

  • Mat Selefonlu Küp Bloknot
  • Parlak Selefonlu Küp Bloknot
  • Masaüstü Set Küp Bloknot
  • Takvimli Küp Bloknot

 

Küp Bloknot Özellikleri

 
7,8 x 7,8 cm Ebat

Genellikle 1000 Adet

500’lük küpler halinde

Kapak Çok Renkli 250 gr. Bristol

İçler Tek Renk 80 gr. 1.Hamur
 

Küp Bloknot Fiyatları  1000 adet : 2100 TL + KDV

 
Firma olarak, yaptığımız baskı işlerinde her zaman kalitenin önemini birinci sıraya koyduk. Bu sebeple kaliteli ekipmanlarımız, birinci sınıf kağıtlarımız ve profesyonel ekibimiz sayesinde verdiğiniz küp bloknot siparişleriniz, istediğiniz tasarımda istediğiniz ebatlarda, siz ne zaman istiyorsanız, size teslim edebilecek seviyede çalışmaktayız. Bu felsefemizden asla ayrılmayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir