GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kurdele Baskılı Etiket Basımı

Genel olarak kurdele baskılı etiket, genelde ürün paketleme işlemlerinde veya görsel efekt ya da kaliteli duruşlarda kullanılan çok havalı ürünler olmaktadır. Müşterilerine markalarını çok güzel ve de akılda kalıcı bir biçimde sunmak isteyen markaların vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Genel olarak ürün paketleme işlemlerinde daha çok kullanılan bu ürünün birçok farklı alanda hayal gücünüze bağlı olarak kullanımı mümkün olmaktadır. Kurdelenin üzerine marka baskısı yapılarak çok şık bir sunum hazırlanmaktadır.

Kurdele Baskı İşlemleriEtiket çeşitlerinde en fazla kullanım sağlanan türlerden biri olan baskılı kurdele etiket konusunda firmamız tüm deneyimlerini tasarımlara yansıtmaktadır. Kurdeleye baskı işlemlerinde kullanılan boyanın kaliteli olması, kurdelenin dokumasındaki sıklık tasarımının kalitesi ortaya çıkan üründe son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. Genel olarak kurdele baskılı etiket basımı işlemlerinde tasarımlar ortaya çıkmakta ve sonrasında ürüne dönüştürülmektedir.

Kurdele Baskı AvantajlarıKurdeleler birçok ürünün hediyelik eşya şeklinde sunumunda ambalaja şık bir görüntü kazandırmak ve daha şık bir görüntü oluşturmak için son derece etkili bir ürün olmaktadır. Firmanızın tanıtım aşamasında, ürünlerinizin kullanım ayrıntıları ile ilgili olarak gerekli tüm bilgilerin kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Genelde kurdele baskılı etiket baskısı son derece estetik ve bilgi aktarımını sağlayan ürünlerin en başında gelmektedir. Bu tarz aksesuarların kullanımı firmanızın tüketiciye vermiş olduğu önemi en iyi biçimde göstermenizi sağlamaktadır.

Kurdele Baskı FiyatlandırmalarıGenel olarak, kurdele baskılı etiket baskı fiyatları çok fazla değişken durumlar sergilemektedir. Ayrıca, sipariş verildiği zaman da asgari 1000 metre olarak üretimler yapılmaktadır. Fiyatlar ürün cinsine ve de baskının tekniğine göre belirlenmektedir. Bunun yanında siparişin miktarı, baskının tasarım özellikleri, renk adetleri de fiyatı etkileyen unsurlar olmaktadır.

Kurdele Etiket BasımıSipariş aşamasında, kurdele baskılı etiket grubunda ise kumaş ve kağıt etiket malzemelerinin üzerine istenilen baskılar çok uygun bir teknik ile yapılmaktadır. Bunun yanında bu etiketler konfeksiyon sanayinde, ürün ambalajlaması işlemlerinde çok sık kullanılmaktadır. Kullanım alanı bu kadar geniş ve avantajları da çok fazla olan kurdele etiket basımı istenilen boyutta ve özellikte üretilmektedir. Baskı sonrasında da müşterilerimize en uygun fiyata istenilen en iyi tasarımı sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir