GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kutu Baskı Fiyatları

Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir. Baskı ürünleri her zaman ön planda durmaktadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacak ve kişileri kendine çekecektir. Matbaa kurumları bireylerin ihtiyaç duyduğu baskı ürünlerini ihtiyaçları karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.

kutu baskı fiyatları

Kutu tasarımları her şekilde, desende, renkte ve ebatta olabilmektedir. Kutu tasarımlarıda kendi alanında pak çok dala ayrılabilmektedir. Aynı sektördeki ürünlerden estetik kutulu olanları, kutusuz ürünlere göre çok daha avantajlıdır. Parfüm, kozmetik, elektronik, giyim, gıda ve onlarca alanda üretim yapan firmalar için kutu, en önemli pazarlama unsuru olarak öne çıkmaktadır. Kutuların çok farklı şekil ve kağıt seçenekleri mevcuttur. Hediyelik eşya kutusu, evrak kutusu, gıda kutusu, servis kutusu, pizza ve pide kutusu, malzeme kutusu, oyuncak kutusu, ayakkabı kutusu gibi geniş bir yelpazede iş alanına sahip olma özelliği taşımaktadırlar. Sınırsız renklerden baskı uygulanabilmektedirler. Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle daha farklı ve dikkat çekici kutulara sahip olmak mümkün.

Bu gibi özellikleri bireylere hizmet olarak veren matbaalar ücretlendirmeyi bu özellikler vasıtasıyla belirlemektedirler. Aynı zamanda sipariş verilen ürünün bilgilerini matbaa ilgililerine iletebilmeniz de mümkün. Kargo ya da kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veyabireysel olarak teslim alınmasını tercih edebilmek mümkün. Teslim alınan bilgi ve içerikle sipariş tasarlanmakta ve taslaklar bireylerin onayını almak için bireylere sunulmaktadır. Müşteri onayı alındıktan sonra sipariş baskıya geçmektedir. Baskıdan sonra bireylerin siparişleri yine istenen teslimat seçenekleri ile  planlanan tarihlerde bireylere gönderilmektedir. Kutu baskı fiyatları bu işlemden sonra bireylerce belirlenmektedir.

Yorumlar kapatıldı.