GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Masa Bayrağı Baskı Fiyatları

Toplantıların vede firmaların vazgeçilmez ürünü olan masa bayrağı ofislerde çok kullanılmaktadır. Genellikle toplantılarda firmaların tercihi kendilerini belirtmek amaçlı marka yada kendi firmalrının tanıtımı kapsamında masa bayraklarını odalarında yada fuar, vb konumlarda hem görselik hemde marka tanıtımı olarak kullanılmaktadır. Kumaş baskı üzerine istediğiniz renk seçenekleriyle kendiniz tasarlayabiliceğiniz yada firmamızın size özel tasarım sunumu yaparak en az 250 adet olmak üzere baskıları vede demirleri ile birlikte teminini sağlamaktayız. Masa bayrağı baskı fiyatları için teklif almanızı vede bunların hakkında sorularınız olur ise tarafımıza ulaşmanızı bekleriz.

masa bayrağı üretimi

 

Yorumlar kapatıldı.