GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Maske Kutusu Basımı

maske kutusu imalatı

Kısa sürede dünya çapına yayılan covid-19 virüs salgını nedeniyle, maske kullanımı oldukça önemli bir noktaya ulaşmış durumda. Bu virüs ile beraber benzeri sorunlara karşı etkin bir önlem sağlayan maskeler için, enfeksiyon uzmanları her defasında düzenli kullanılması gerektiğini dile getirmektedir. Tabii bu cerrahi maske ve eldivenlerin sağlıklı biçimde her geri ulaştırılması için maske kutusu büyük bir öneme sahiptir. Özellikle hijyenik ve kullanışlı bir yapı oluşturması için, maske kutusu imalatı günümüzde kurumsal bir anlayışla ele alınmakta ve üretimden geçmektedir.

Özel Tasarım Maske Kutusu Baskısı

Sağlıklı şekilde maskelerin ulaştırılması noktasında, ofset kutu baskısı gerçekleştiren matbaalar akılcı çözüm yöntemleri sunuyor. Özel tasarım maske kutusu baskı ile beraber, maskeler her alana hijyenik şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca çok uygun maske kutusu baskı fiyatı sayesinde, insanların en kısa süre içerisinde maskeye ulaşmasına fırsat verilmektedir. Hızlı basım yeteneği üzerinden online matbaalar eşliğinde hazırlanan modeller, bütçeyi aşmayacak maske kutu baskı fiyatları üzerinden destekleniyor.

Maske Kutusu Basımı

Zarar görmeden ve hijyenik yapı altında maskenin ulaşması çok önemlidir. Bunu sağlamak için ise teknolojiden destek alınarak özel tasarım altında, her açıdan dayanıklı maske kutusu basımı gerçekleştiriliyor. Bu sebepten dolayı açıkta kalmayacak, temas etmemiş ve her türlü darbeden korunmuş maskeler için, maske kutusu kusursuz bir üretim üzerinden imalat ile hayata geçmektedir. Maskelerin düzenli ve sağlam şekilde saklanabilmesi ve taşınabilmesi noktasında, maske kutusu imalatı etkin bir rol üstlenmiş durumda.

Uygun Tasarım ile Maske Kutusu Baskısı

Ülkenin dört bir tarafına ulaştırılması noktasında en uygun maske kutusu baskı hızlı ve kaliteli bir anlayış ile ele alınmaktadır. Üstten kapaklı ve dikdörtgen tasarım altında ele alınan maske kutusu basımı, aynı zamanda talebe uygun yandan açılan tasarım eşliğinde de hayata geçmektedir.

maske kutusu basımı

maske kutusu basımı
Uygun Fiyatlar ile Maske Kutusu Baskısı


50’li ya da 100’lü ve 200’lü hazırlanan maskeler için özel kutular imal edilmektedir. Maskelerin temastan uzak kalması ve tam korunabilmesi için profesyonel bir anlayışla üretim sağlanmaktadır. Bu doğrultuda en uygun maske kutusu baskı fiyatı bünyesinde kategori üzerinden güvenli sipariş verilebilir. İhtiyaca göre hazırlanmış olan tasarımlar, bütçeyi aşmadan maske kutu baskı fiyatları fiyatlar doğrultusunda güvenli bir alım imkanı tanımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir