GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Mouse Pad Basımı

Mouse Pad Basımı
 

Mouse Pad Basımı Nedir ?

 
      Mouse pad, bilgisiyarın en gerekli parçalarından biri olan mouse’un altına koluyulup daha rahat ve kolay şekilde hareket edebilmesini sağlayan bilgisayar çevre birimidir. Günümüzde bilgisayar kullanan herkes mouse pad kullanmayı tercih ediyor. Artık çoğu kişi’nin mouse pad kullandığını ve bunun gerekli bir araç olduğunu gören firmalar ve şirketler artık kendi ürünlerini üretmeye başlayıp bunun yanında reklamlarınıda yaparak büyük satışlar yapmaya başlamışlardır. Mouse pad basımı yaptırmak için ilk önce bir matbaa ile fiyat ve tasarım konusunda anlaşmanız gerekiyor. İşte GC TASARIM size bu konuda yardımcı oluyor. İstediğiniz çalışmanın ucuz ve tasarımı iyi olmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Mouse Pad Baskısı Nasıl Yapılır ?

 
      Mouse pad baskısı, tasarımı iyi ve kaliteli bir basım ile yapılmalıdır. Mouse padlerin uzun süreli kullanılıyor olması , üretim yapan firmaların veya şirketlerin kalitesini ve ürünlerin satışlarını arttırır. Bunu yanında mouse pad satışının arttığını ve prestijinin yükseldiği gören şirketler ve firmalar reklamını güçlendirmek için yönünü mouse pad ürünlerine çevirerek ağırlık verirler. Buda firmaların ve şirketlerin değerini arttırıp öne çıkararak yeni müşteriler kazanmasına vesile olur.

 

Mouse Pad Basımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
– Mouse pad’in bilek desteği olup olmadığı dikkat edilmesi gerekir. Eğer bilgisayar başında uzun vakitler geçirip sık sık mouse kullanıyorsanız bu durum bileğinizi yorabilir ve zarar görmesinide sağlayabilir. Bunun için uzun süreli bilgisayar başında oturuyorsanız bilekli mouse pad yaptırmanızı öneririz.
 
Kaliteli mouse pad basımı olduğundan emin olun.
 
– Anlaştığınız matbaa’nın ucuz mouse pad basımı basımı yaptığından emin olun.
 
Mouse pad fiyatlarını araştırıp size en uygun gelen matbaa ile anlaşmalısınız.
 
– Yaptırmak istediğiniz mouse pad’in uzun süreli dayanaklı olmasına dikkat ediniz
 
Mouse pad basımı sırasında kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat ediniz.
 
– Mouse pad yaptırırken padin boyutuna dikkat etmeniz gerekir.

 

Mouse Pad Çeşitleri Nelerdir ?

 
En çok kullanılan mouse pad çeşidi pvc mouse pad baskımı yer alır.
 

Mouse pad çeşitleri şunlardır;
 
-Silikon zeminli mouse pad
 
– Kumaş kaplı mouse pad
 
– Bilek destekli mouse pad
 
– Frekanslı mouse pad
 
– Resim çerçeveli mouse pad
 
– 3D görselli mouse pad

 

Mouse Pad Basım Fiyatları

 
Mouse pad basımı fiyatı birkaç sebepden değişebilir ama en önemlisi mouse pad çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Mouse pad boyutu, tasarımı ve lamisyon kaplama olması gibi durumlar mouse pad fiyatlarında değişiklik gösteren en önemli unsurlardan birkaçıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir