GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Pasaport Kabı Basımı

PASAPORT KABI BASKISI


 

 
Pasaport kılıfı basımı genellikle acente firmaların baskı, fiyatları, ucuz ve promosyon açısından reklamlarını yapabilmek için üretilen özel kabı olan üründür.  Yurtdışı ve özel ülkelere gidebilmek için pasaport başvurusu yapan vatandaşların önceliği, bir tur acentesiyle görüşüp o acentenin vermiş olduğu bilgilere göre vereceği vize sonuçlarını baz alarak gezeceği ülkelere göre tatil yapmaları ile başlamaktadır.
 
Tur organizasyonların pasaport kabı basımı yaptırmasının sebebi ise kendi acentelerinin reklamını yapmaktır. Çünkü reklam konusunda yaratıcılık her zaman önde gelmektedir. Firmamız pasaport kılıfı basımı imalatını siz değerli müşterilerimiz için özenle ve dikkatle yapmaktadır.
 

Pasaport Kabı Baskı Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

 
Pasaport Kabı turizm şirketleri, havayolu, umre, hac firmaları, özel acenteler ve hatta büyükelçilikler de bile reklam açısından oldukça kullanılan ürün olduğundan özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; pasaport kabı baskı için iki şekilde üretim yapılmaktadır. Plastik pasaport kabı ve suni deri pasaport kabı basımı yapılmaktadır. Ancak her ürün gibi baskı özelliği de değişebilmektedir. Özel üretim için yapılan ve minimum en az 1000 adet ve üzeri şeklinde basımı yapılabilmektedir. Ebatları standart olmakla birlikte tek renk dediğimiz, klişe baskı şeklinde zemine reklam logonuzu ve adres vs. bilgilerinizi pasaport kabı baskı içeriğine ekleyebilme fırsatınız olmaktadır. Bunların dışında ise suni deri için yapılan pasaport kılıfları basımı üretimi, ayrıca da deri üzerine klişe bedeli ödenerek tek renk ve sıcak baskı dediğimiz özellikle basımları gerçekleşmektedir. GC Tasarım firması olarak bu gibi önemli siparişleriniz de ve özellikle de pasaport kılıfı basımı konusunda demo onayından sonra mutlaka vereceğiniz siparişlerinize göre kontrolü biz yaparken sizlerin de dikkatlice kontrolünüzü yapmanızı önemle rica etmekteyiz. Baskı konusunda verilen onay aşamasından sonra yapılan kalıpların basımı gerçekleştikten sonra firmamızın hiçbir suretle  sorumlu tutulmamasını ve bu konuda da yapabilecek bir şeyimizin kalmayacağını ayrıca bilmenizi isteriz. Çünkü amacımız pasaport kılıfı basımı üretiminizi özenle ve dikkatlice yaptığımız halde sizlerin de onay aşamasında sorumluluklarınızı bilerek bizlere onay vermeniz basım konusundan sonra da hiçbir sıkıntı olmamasına sebebiyet verecek ve bizim açımızdan da üretiminizin güzel çıkmasına etken edecektir. Bunun için yapmanız gereken en önemli husus, bizlere pasaport kabı baskı konusunda isteyeceğiniz adete göre ebatları ve renk seçeneğinizi belirttikten sonra demo onayı ile sizlere sunum gerçekleştirmekteyiz.
 

Pasaport Kılıfı Baskı Fiyatları

 

 
Yukarıdaki fiyatlar tek renk klişe baskı bedeline göre verilmiştir. Üretim süreci en az 7 iş günüdür. Vereceğiniz siparişler onay verildikten ve ödemenin yarısının alındıktan sonra başlanmaktadır. Bu süre zarfında sipariş sürecinizi internet sitemizden müşteri kodunuzla birlikte takip edebileceksiniz. Sizlerin de hem reklam hem de kendi firmanızı tanıtmak adına yaptıracağınız pasaport kabı basımı için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir