GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Promosyon Bardak Altlığı

Karton, kauçuk, ahşap ve plastik benzeri hammaddelerden farklı ebatlarda ve şekillerde üretilen bardak altlığı, masa üstlerinde leke ve iz bırakmaması için bardakların altında kullanılmak üzere üretilen reklam ürünlerinin satışı için piyasada sunulmaktadır. Görünümü oldukça zengin bir reklam ürünü olan bardak altlıkları, masa üstlerinde kullanıldığından, üzerine basılı olan firma bilgileriniz sürekli olarak göz önündedir ve bu da  bardak altlıklarını reklam ürünü yapmaktadır. Bardak Altlıkları Standart olarak; 9 x 9 cm ebatında, kare ve yuvarlak kesimli olarak üretilmektedir. İsteğe göre talep edilen ebatta ve özel kesim üretim de yapılmaktadır.

bardak altlığı baskı fiyatları

Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir ?

Karton Bardak Altlığı: Çift yön ofset baskı yapılarak üretilen bu ürünlerde, karton malzeme,

kuşe kağıda sıvanıp kesilerek minimum 1000 adet olarak üretim yapılmaktadır. (Minimum 250gr amerikan bristol kağıt ve üzeri içindir.)

Mat Selefonlu Bardak  Altlığı: Tek yön ofset baskı yapılarak üretilen bu ürünlerde, karton malzemenin alt kısmı kauçuk malzemeyle kapatılır. Üst taraf ise selefon kaplanıp kesilerek minimum 1000 adet olarak üretilmektedir. (Minimum 250gr amerikan bristol kağıt ve üzeri içindir. Talebe göre firmamıza danışınız.)

Lensli Bardak Altlığı: Bu ürünün pvc bardak altlığından tek farkı, üst tarafının lensli (mercekli vede uzaktan tutulduğunda hoş bir görüntü vermesidir.) selefon kaplanarak  üretilmiş olmasıdır. Lensli selefon görsel çalışmaya derinlik kazandırmasının yanı sıra, resim üzerinde ışık yansımaları oluşturarak keyifli ve ilgi çekici bir efekt vermektedir. Buda müşterilerin en çk talep ettiği ürüne benzemektedir.

Yorumlar kapatıldı.