matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Promosyon Kalem


Promosyon Kalem Üretimi

promosyon kalem fiyatları

Ucuz Promosyon Kalem Baskısı

Günlük işlerde en çok kullanılan ürün olan kalemler, firmaların veya kullanıcıların vazgeçilmez ürünüdür. Reklam sektöründe ise çoğu firmaların promosyon kalem ürünlerini yaptırmaları gözükmektedir.

İşletmelerin en önemli reklam kaynağı, fuarlar da yada iş toplantılarında görsellik vermek ve firmasını tanıtmak için promosyon kalem yada farklı tarzda ürünler bastırmaktadır. Gc Tasarım olarak sizlerin bu konuda ki reklam ve promosyon kalem baskısı tercihlerinizde yanınızda olmaktayız.

Peki Promosyon Kalem Nasıl Tedarik Edilmektedir?

Ürünler çeşitlerine göre sınıflandırılmaktadır. Ucuz promosyon kalem tedarik etmek için birçok farklı ürünler bulunmaktadır. Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz ürünün kodu 506 Kalem’dir. Bu tür kalemlerde genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. Baskılar tampon baskı dediğimiz kalemlere tek tek verilen yazı ve logo formatlarına göre üretimi yapılmaktadır. Tabiki üretimden önce promosyon kalem baskısı yaptırmadan önce demo çalışmanızı görmeden kesinlikle onay aşamasına girmemelisiniz. Ürün ile ilgili sorularınız var ise bize bu konuda aramayı yada mail atmayı unutmayınız. Ucuz Promosyon kalem basımı için çeşitleri ve detaylar için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Farklı şekillerde tasarımları ve tampon baskısı yapıldığı için, ürün yelpazesi plastik kalemlerde daha farklı ve özellikli olmaktadır. Tampon baskı dediğimiz plastik kalemlerde, tek turda tek renk baskı yapan makinelerdir. Talebe göre iki yada renkli basımlarda yapılabilmektedir. İki renk yada çok renkli basımlarda klişe ücretleri ayrı ayrı alınmaktadır. Siparişlerinizi sizlere onay sunduğumuz şekilde tasarlayıp onay alındıktan sonra teslimatını işlemler bittikten son yapılmaktadır. Detaylı konu ve siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

 

Promosyon Kalem Baskı Fiyatları

promosyon kalem fiyatları

  • Ürün sipariş verildikten sonra 4-5 iş günü içerisinde temin edilmektedir.
  • İstanbul Avrupa Yakası elden teslim edilir.
  • Şehirdışı ürün gönderimlerin de kargo bedeli alıcıya aittir.
  • Genellikle Kutular 100’lük kutular şeklinde paketlenmektedir. Yaklaşık Desi 13 Kg gelmektedir.
  • Fiyat Kampanyalı Baskı Dahil fiyattır. Firmamız fiyat yada kur artışında fiyatlarda değişkenlik gösterebilir.

Etiket Bulutu: promosyon kalem, promosyon kalem baskısı, ucuz promosyon kalem, promosyon kalem üretimi, uygun promosyon kalem, promosyon kalem basımı, promosyon kalem baskı fiyatları