GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Ruhsat Kılıfı Basımı

RUHSAT KILIFI NEDİR ?

 

 

Günümüzde otomotiv sektörü ruhsat kılıfı reklamlarını yapmak için baskısı ve fiyatı açısından en çok tercih edilen ürünleri seçmektedir.
 

Araç ruhsatınız  aracınızın nüfus cüzdanı gibidir. Araç ruhsatında iki farklı özellik olarak içinde aracın teknik bilgilerine ve sürücünün kişisel bilgilerine yönelik alanlar bulunmaktadır. Ruhsat kılıfı içine koyulan ve de  araç alım satımlarda da yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken olayların başında gelmektedir.
 

Ruhsat bir aracın olmazsa olmazı olan ürünlerinden bir tanesidir. Otomotiv sektörlerinde rekabet olduğu ve satışların çok olmasından ötürü, firmaların reklam açısından kendilerini tanıtmak için yaptırmış oldukları ruhsat kılıfı basımı için birçok seçenekler vardır. Tercihlerine ve çeşitlerine göre yapılan ruhsat kılıfı, genellikle ofset baskı şeklinde yapılmaktadır. Serigrafi baskı ile yapılan bu tarz çalışmalar ucuz ruhsat kılıfı basımı maliyeti ve fiyatları açısından en çok tercih edilmektedir.
 

Ruhsat Kılıfı Basımı Nasıl Yapılmaktadır?

 
Ruhsat kılıfları baskısı genellikle en az 1000 adet olarak basılmaktadır. Firmamız, müşterilerimizin isteği üzerine özel üretim yapabilmektedir. Tercihe göre genellikle tek renk olan ruhsat kılıfı basımı klişe dediğimiz serigrafi baskı şeklinde üretilmektedir. Yapmanız gereken, vereceğiniz siparişleriniz de logonuzun ve firma bilginizin doğru olup olmadığını kontrol ettikten sonra seçmiş olacağınız ruhsat kabı rengine göre reklam logonuzu baskıya verebilmekteyiz. Fiyatlandırmalar da tek renk yada 2 renk gibi (tercih olarak tek renk olması daha iyidir.) değişkenlikler olmaktadır. Sizlerinde ruhsat kabı baskısı için reklam vermek ve firmanızı otomotiv sektöründe yada diğer acenteler gibi promosyon olarak müşterilerinize sunum şeklinde özel üretim yapmak isterseniz, firmamız olarak sizlere bu konuda memnuniyetle yardımcı olacağız. Tek yapmanız gereken yuıkarıdaki telefonlardan yada iletişim formumuzdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetimizi mutlaka sunan firmamız, reklam ve promosyon hizmetleri konusunda da oldukça başarılıdır.
 

Ruhsat Kılıfı Baskı Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir