GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Şeffaf Kartvizit


Şeffaf Kartvizit Sektörün En Çok Satan Ürünü Oldu

 

Şeffaf Kartvizit Nedir ?

 

Bir tasarım firması olarak sizlere her üründe başarılı tasarımlar sunuyoruz. Firmalar için en önemli konu tanıtım konusudur. Bizler için de en önemli konu sizlerin başarılı tanıtımlarınız da olumlu etki yaratmaktır. Bu anlamda firmamızdan alacağınız hizmetler ile kalıcı ve etkili tanıtımlar yapabileceksiniz. Sizler de bu anlamda başarılı çalışmalar edinmek istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Gc tasarım olarak sizlere şeffaf kartvizit konusunda da hizmet veriyoruz. Kartvizitler bir firma için en önemli tanıtım ayrıntısıdır. Hem çok yaygın olarak kullanılması hem de kalıcı olması ile birçok firma tarafından çok uzun yıllardır yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu ürün için alınacak olan hizmetin hem kaliteli hem de firma tarzını yansıtan bir ürün olması gerekir. Bu anlamda firmamızdan kaliteli hizmet alabileceksiniz. Sizler de kaliteli bir kartvizit çalışması ile tanıtımlarınızı etkili kılabilirsiniz. Kartvizitleriniz deki tasarım ile firmanızı iyi ya da kötü yönde piyasada tanıtmanız mümkündür. Başarılı bir tasarım çalışması sayesinde sizler de bu etkiyi olumluya çevirebilirsiniz. Kartvizit kullanımı yoğun olduğundan bu ürün için birçok alternatif çıkmıştır. Günümüzde artık bu ürün için dayanıklı olanlar tercih edilmektedir. Dayanıklı ürünler ile uzun zaman kalıcı bir tanıtım yapma olanağınız olacaktır. Bu ürünler üzerindeki tasarım çalışmaları da çok önemlidir. Firmamız sayesinde hem dayanıklı hem de başarılı tasarım çalışmalarına sahip ürünler temin edebilirsiniz. Şeffaf kartvizit kullanımı yoğun olduğundan firmamız sayesinde bu ürün için başarılı tasarımlara da sahip olabileceksiniz. Firma olarak sizler için her zaman kalite odaklı çalışmalar yaptık. Sizler de bu konuda başarılı çalışmalar edinmek istiyorsanız firmamız ile mutlaka iletişime geçiniz. Sizler için sunduğumuz hizmetlerden faydalanmayı ertelemeyin. Kartvizit kullanımı çok uzun zamandır yaygındır. Bu ürün ile çok uzak mesafelerde bile tanıtımınızı yapmanız mümkündür.
 

Şeffaf Kartvizit Çeşitleri ;

 

  • Tek yön baskılı Şeffaf Kartvizit
  • Altınyaldızlı Şeffaf Kartvizit
  • Renkli Şeffaf Kartvizit
  • Delikli Şeffaf kartvizit
  • Oval Kesim Şeffaf Kartvizit
  • Özel Kesim Şeffaf Kartvizit

 
Genellikle Şeffaf Kartvizit 500 micron kalınlığındadır. Peki bunun açıklaması nedir diye sorarsanız, normal bir kartvizitin 2-3 katı kalınlığında ve kalınlığı ve kartvizitlerin pvc oluşu sayesinde yırtılma gibi bir olayı söz konusu olmayan üründür. Bunun için önemli olan tasarımlarınızın çalışmalarını ve taşma paylarını alarak verilen ebatlar sayesinde baskı aşamasına geçilmesini sağlamaktır.
 

Şeffaf Kartvizit Fiyatları Nasıldır

 
Kurumsal bir kartvizitte olmazsa olmaz olan seçenek şık ve görsel anlamda güzel görünüme ve müşterilere hitap eden tasarımlardır. Bu tasarımı da yapmakta olan olgu kalite ve baskıya göre değişmektedir. Bunların başında da şeffaf kartvizit gelmektedir. Bunun için minimum 500 adet olan şeffaf kart basımı diğer kartvizit fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda istemiş olduğunuz adet miktarı ve kartvizit çalışmanızın kaç renk olduğuda çok önemlidir. Şeffaf kartvizit baskı konusunda renk farkı her bir renk için 25TL’dir. Örneğin; 4 renkli bir tasarımınız mevcut ise sadece renk basımı için verilen tutar 100 TL’dir. Bunun üzerine tasarım bedeli, pvc ücreti, kesim bedeli, kargo ve kdv gibi tutarlar eklendiğinde fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Bunun için renk seçimi yaparken logolarınızın çok renkli olmamasına ve ayrıca kurumsal olarak en fazla iki renkli logo çalışması kullanmanız, kendiniz için ve de müşterilerinize hitap için daha görsel ve şık olacaktır.

 

Gc tasarım olarak sizlere başarılı tanıtımlarınız için hizmet ediyoruz. Sitemizden tasarım çalışmalarımızı görmeniz mümkündür. Bu anlamda firmamızdan alacağınız hizmet ile sizler de tanıtımlarınızda başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu sayede firmanız için olumlu bir imaj edinebilirsiniz. Piyasadaki kaliteli firma imajımız sayesinde sizlere bu konuda hizmet garantisi verebilmekteyiz.
 

Şeffaf Kartvizit Örnekleri 

 
şeffaf kartvizit fiyatları  şeffaf kartvizit baskısı şeffaf kartvizit tasarımıkartvizit baskı fiyatları
 
Etiket Bulutu : şeffaf kartvizit basımı, şeffaf kartvizit fiyatları, şeffaf kartvizit baskısı, şeffaf kartvizit tasarımı, şeffaf kartvizit örnekleri, ucuz şeffaf kartvizit, şeffaf kartvizit baskı