GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Şeffaf Kartvizit Fiyatları

Şeffaf kartvizitler çevremizde bulunan belli reklam ajanslarda satışı yapılan ürünlerdir. Bu şeffaf kartvizitlerin renkli olan birçok modeli de mevcuttur. Bazı şeffaf kartvizitlerde ise araya renkli çizgiler çekilerek kartın daha da bir ilgi çekici görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Şeffaf kartvizit fiyatları ise uygun olduğundan bu sebeple bu kartvizitler birçok birey tarafından daha çok tercih edilmektedir. Şeffaf kartvizitlerin satışı genellikle diğer normal kartvizitler gibi paket şeklindedir. Paket fiyatı ile bir tanenin fiyatı standart sapma ve orantıya vurulur.

şeffaf kartvizit

ucuz şeffaf kartvizit fiyatları

Şeffaf kartvizitlerin diğer kartvizit ve kartlara oran ile daha çok tercih edilmesinin sebebi ise suyu emmek yerine hareket ettirip süzülmesini sağlamasıdır. Su tutmadığı ve emmediği için bu kartvizitlerin çöpe atılma oranı pek bulunmamaktadır. Çok fazla katlanmadığı sürece kırılma olasılığı da göz önünde bulunmaktadır. Cüzdanda ya da masadaki kartvizit kutusunda durduğu süreç içerisinde aradan yıllar dahi geçse sadece toz tutar. Ancak hiçbir şekilde eskimez ya da yırtılmaz. Bu kartvizit ürününün bu kadar çok yönlü olması ve maddi bir zarara uğratmaması ile daha çok tercih edilmesi kaçınılmaz olmaktadır. Şeffaf kartvizit fiyatlarının ise şirket ya da dükkan bütçesini zorlamayacak oran da olmasının sağladığı yarar ile birçok şirket ya da mağazada kartvizit çeşitlerinden şeffaf kartvizitleri görme olasılığımız oldukça yüksektir.

Şeffaf kartvizit fiyatlarının bütçeye uygun olması ve bu şeffaf kartvizitlerin yıpranma ve yok olma olasılıklarının oldukça az olması sebebi ile birçok kartvizit türüne oran ile daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra şeffaf kartvizitler yalnızca diğer kartvizitlere oran ile daha çok tercih edilmenin dışında diğer tanıtım kartlarına oran ile de daha çok tercih edilmektedir.

Yorumlar kapatıldı.