GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sertifika Baskı Fiyatları

Sertifika Baskı Fiyatları

 
sertifika basımı
 

Sertifika denilince akla başarı ile bitirilen kursların sonunda bizlere takdim ettikleri belgeler gelmektedir, peki sertifikanın temeline inersek aslında nedir tam olarak öğrenelim. Kısaca sertifika bir kişinin özelliğini ya da o kişiye verilmiş bir hakkı belirten resmi belgedir, yani sadece kurs bitimleri için değil bayilik gibi yetkilendirilmiş servisler gibi daha pek çok kuruluşa da verilebilen bir belgedir. O halde sertifikalarda hep kurumsal talepler göz önünde olur ve kurumsal denilince de akla hep çoklu baskı talepleri gelir. Bu yüzden de sertifika baskı fiyatları diğer baskı ürünlerine nazaran daha ekonomik boyutlara ulaşır.
 

Sertifika Basımı Yapımı ;

 
En az baskı adedi 50 olarak belirlenen sertifika baskı fiyatları illere, taleplere ve kampanyalara göre değişse de bazı firmalar gibi bizim firmamızda müşterilerinin yanında olmayı seçerek minimum ücretlere indirgenir. Bilindiği üzere bu tip küçük baskı sınıfına giren baskı çeşitleri matbaa ortamında elde edilir, bazı baskı türleri açısından reklamcılık sektörü ile benzer yöntemler uygulansa da onlar kadar büyük ebatlarda çalışmayız. İkisi de aslında birbirinden çok farklı kulvarlar özünde, o yüzden ihtiyaç duyulan bastırılacak eşyaları seçerken önce hangi kategoride olduğuna dikkat edilmeli. Genelde eğitim alanında kullanılması tercih edilen sertifikalar devlet destekli verilebileceği gibi özel kuruluşların verdiği seminer ve eğitimler sonucunda da katılımcılara verilebilir.Kurumların yada işletmelerin çalışanlarını motive edici en önemli husus sertifika basımı yaptırmalarıdır. Bunun için en önemli unsur verilen sertifikalar ödül niteliğinde olduğundan çalışanların performansları daha da iyi olmaktadır.
 

Sertifika Çeşitleri

 
Genel şartlarda kabul görülmüş kurumların verdiği sertifikalar resmi belge oldukları için iş hayatında da rahatlıkla kullanılabilecek evraklardır. Kurumlar için özel olarak tasarlanmış basmakalıplı temalar dâhilinde istenilen adetler üzerinden fiyat listemize göz atabilirsiniz. Toplu siparişlerde sağlanan kolaylıklar insanların aklında acaba düşük kalite olduğu için mi bu sertifika baskı fiyatları uygun şüphelerini uyandırsa da işin aslı sürümden kazanmak amaçlı yapılan indirimlerdir. Satın aldığınız ürünlerin kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadığı gibi tamamen lehinize sonuçlanan bir alış veriş gerçekleştirmiş olursunuz. Sizde hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek arıyorsanız doğru yerdesiniz o zaman ister ofisimize buyurun gelin isterseniz de internet sitemiz üzerinden çalışmalarımızı inceleyerek karar verin, en iyisini isteyenlerin ortak yeri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir