GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sipariş Makbuzu

sipariş makbuzu               

 

 

SİPARİŞ MAKBUZU

Sipariş Fişi Basımı

 

Firmaların ürün tedariki sırasında kullandığı sipariş fişi basımı sürekli olarak değerlendirilen ürünler içerisinde yer alır. O yüzden mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Bu konuda halı sipariş fişi baskı fiyatları çok uygun bütçeler üzerinden desteklenmekte ve güvenli şekilde üretimden geçmektedir. Ürün ve adet fiyat bilgisi gibi birçok unsurun yer aldığı sipariş makbuzu baskı fiyatları ile beraber güvenli şekilde üretilmektedir.

 

Sipariş Fişi Basımı

 

Hangi sektör açısından olursa olsun firmalar mutlaka düzenli şekilde sipariş oluşturmalıdır. Bu siparişin güvenli biçimde tamamlanabilmesi için ise sipariş fişi basımı kaliteli bir yapı altında gerçekleşmeli ve elde edilmelidir. Bu doğrultuda birçok farklı ürün ile beraber halı sipariş fişi baskı fiyatları ortak şekilde uygun bütçe üzerinden destekleniyor. Farklı yerlerden ürünleri güvenli şekilde elde edebilmek için, sipariş makbuzu baskı fiyatları düzenli hizmet alınması adına bütçeye uygun şekilde belirlenmiş durumda.

 

Farklı Sektörler İçin Sipariş Fişi Basımı

 

Birçok değişik sektör adına sipariş fişi basımı profesyonel bir anlayışla ele alınmaktadır. Bunlar içerisinde halı yıkama, tekstil, kafe, terzi ya da daha birçok değişik sektör bulunmaktadır. Karşılıklı alışverişin güvenli biçimde yapılabilmesi konusunda halı sipariş fişi baskı fiyatları zorlamayacak seçenekler üzerinden sunuluyor.

 

Özel ciltli bir form olarak üretimi gerçekleştirilen sipariş makbuzu baskı fiyatları ile beraber düzenli olarak elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygun şekilde ve tamamen kaliteli malzeme yapısı altında, yasal süreç içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek seçeneklerin üretimi sağlanıyor.

 

İşletmelerin özellikle ticari olanlarının tamamı makbuzlarla işlemleri çoktur. Her makbuzda ilgili firmanın logosu yada ismi ve diğer bilgileri bulunur. Aslında bir reklam aracı olarak görülmelidir. Her işlemde karşı tarafa verildiğinden elden ele dolaşır dersek doğru olur. Hatta işlemlerinin tamamı makbuzlarla hallederler dersek daha doğru olur.

 

Sipariş makbuzu şirketlerin kendi sektörleri ile ilgili ürünlerin alınıp satıldığıyla alakalı olarak kesilen belgedir.Sipariş makbuzlarının firmalar tarafından talep edilmesine karşılık üretimine başlıyoruz.

 

İşletme sahipleri sipariş makbuzu basımı yaptırmak isterse ne tür bilgilerin girmesini istiyorlarsa bize bildirirler. Firma olarak, sipariş veren işletmelerin isteklerini yerine getirmek en birinci görevimizdir. Alınan sipariş üzerine gerekli çalışmaları profesyonel ekibimiz yapmaktadır. Sipariş veren işletmenin tercihine göre istenirse kendinden kopyalı olan fotokopi kâğıdına istenirse en iyi kalitede (birinci sınıf) hamur kağıda, size özel tasarlanan sipariş makbuzu sizin onayınızın alınmasının ardından seri basım işlemine gelmektedir ve basımı gerçekleştirilmektedir. Siz hangi renk ve boyutta olmasını istiyorsanız bize bildirmeniz yeterlidir. Biz her adımda kaliteyi ilke edinen bir firma olarak sağlam kadromuz en teknolojik baskı ve cilt makinelerimiz ve kullandığımız birinci sınıf hamur kâğıtla kaliteyi size ulaştırıyoruz. Firma ekibimiz tarafından size özel tasarlanan sipariş makbuzları sayesinde, işlerinizi daha hızlı ve pratik olarak halledeceksiniz.

 

İşletmeler bize vermiş olduğu sipariş makbuzu basımı  sayesinde bir yandan kendi markasını tanıtımını yaparken diğer yandan marka tanıtımı yapacaktır. Tasarımın önem kazandığı nokta burasıdır. Sipariş makbuzunda olması gereken logo ve bilgiler her zaman fark yaratacaktır. Size özel tasarlanan sipariş makbuzları işletmenizi bir adım öne taşıyacaktır. İşletmeniz dışında kafalara kazınmak istiyorsanız firmamız sizin için ne gerekiyorsa yapacaktır.

 

Şirketlerin restaurantların veya tüm işletmelerinde kullanmış olduğu formlara bazen de şipariş fişi adı verilmektedir. Sizler de sipariş fişi basımı veya sipariş makbuzu yaptırmak ve fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

 

Sipariş Makbuzu Baskı Fiyatları

 
sipariş makbuzu fiyatları
 

1 + 1 Nüsha 54gr Kendinden Kopyalı

 

10 x 14 cm 20 cilt Tek Renk = 200 TL + KDV

10 x 20 cm 30 cilt Tek Renk = 260 TL + KDV

14 x 20 cm 10 cilt Tek Renk = 185 TL + KDV

20 x 29 cm  10 cilt Tek Renk = 220 TL + KDV

10 x 14 cm 20 cilt Renkli Baskı = 215 TL + KDV

10 x 20 cm 30 cilt Renkli Baskı = 285 TL + KDV

14 x 20 cm 10 cilt Renkli Baskı = 200 TL + KDV

20 x 29 cm  10 cilt Renkli Baskı = 240 TL + KDV

 

Diğer fiyatlarımızdan bilgi almak ve baskı yaptırmak için bize ulaşınız.

 

Firmamızın birinci amacı kaliteli üretimi ucuz maliyetle ayaklarınıza getirmek içi çalışıyoruz.Sizin siparişlerinizi zamanında ve istediğiniz gibi teslim etmek bizim öncelikli görevimizdir. Sizlerle ilgilenecek profesyonel kadromuz sayesinde kaliteli ürünleri hizmet olarak sizlere sunuyoruz. Sizin müşterilerinizin mutlu olması bizim için yeterlidir. İşletmenin kalitesi makbuzun kalitesini göstereceğinden kalitenizi biz yansıtmak isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir