GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sıvamalı Etiket Basımı

sivamali_etiket

Etiket; günlük hayatımızda kullanmakta olduğumuz yazıların yada hatırlamak istediğimiz notların yapıştırıldığı birçok olaylarda kullanılan araçların başında gelmektedir. Muhasebe işlerinden faturalarda yapıştırılan yada marketlerde fiyatların değişimi için kullanılan yada baskı ortamlarında kullanılan etiketler farklılık göstermektedir.

Etiket Çeşitleri Nelerdir ?

Sıvamalı Etiket : Genellikle tekstil sektöründe kullanılmaktadır. 300 gram kağıt üzerine bir 300 gram kağıt baskıyı birbirine sıvama işlemi gerçekleştirilip, isteğe göre de üzerinden oval delik açılıp müşterilere sunulmaktadır.

Parlak Selefonlu Etiket : 90 gram kuşe kağıda basılmaktadır. İsteğe göre özel kesim yada düz kesim şeklinde firmalara çok renkli baskı şeklinde satılmaktadır. Baskı işlemi bittikten sonra sıcak selefon dediğimiz parlak selefon üzerine laminasyon işleminin gerçekleştirilmiş olmasıdır.

Özel Kesimli Etiket Basımı : Genellikle 90 gram yada 110 gram kuşe kağıda basılmaktadır. Özel bıçaklar sayesinde mevcut etiket tasarımlarınızı özel ebatlar hem görsel anlamda kullanabilirsiniz, hemde özel kesim şeklinde de isteğe göre kullanabilirsiniz.

Şeritli Etiket Basımı : İsteğe göre oval yada diresel basım yapılabilmektedir.

Daha birçok baskı konusunda bilmediklerinizi sormak ve sipariş vermek için bizimle irtibata geçebilirisiniz. Bunun için bize mail atabilir yada yukarıdaki telefon numaralarımızdan destek alabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir