GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sürekli Form Basımı

SÜREKLİ FORM BASIMI

 

sürekli form basımı
 

Matbaacılık sektörü, sürekli yeni talepler aldığı ve çok yönlü bir hizmet verdiği için hem görsel tasarım anlamında hem de kullandığı malzeme anlamında sürekli gelişmeye ve değişmeye açık bir sektördür. Çok çeşitli insanlar ve firmalarla alışveriş içinde olan matbaamızda sizler için dergi, katalog basımı, el ilanı, broşür, nikâh davetiyesi, sünnet düğünü davetiyesi, kına davetiyesi, nişan davetiyesi gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sürekli form fatura basımı da birçok firmanın tercih ettiği ve çoğunlukla kullandığı bir malzemedir. Bu sebeple sürekli olarak baskı yaptıracakları, ellerindeki faturalar bittikçe yenisini sağlayabilecekleri bir matbaaya ihtiyaç duyarlar. Firmamız, şirketlerin sektör bazında ihtiyaçlarını hesaba katarak istedikleri ürünlerin basımını yaparken ihtiyaç duyabilecekleri alanlarla ilgili seçenekler de sunmaktadır. Sürekli form basımı için de birçok firmaya hizmet veren firmamız, baskı konusunda müşterileri ile karşılıklı güven ilkesini ön planda tutmaktadır.
 

Sürekli form basımı, firmaların faturaları için sıklıkla tercih ettikleri bir basım türüdür. Alanında yılların tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden firmamız bu baskı türünde de size en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır. Sürekli form fatura basımı için çalışmamızı şu şekilde yürütmekteyiz. Ya bizzat firmamıza gelerek istediğiniz tasarımı bize anlatmanız gerekmekte yahut mail yoluyla istediğiniz tasarımı bize göndererek işleminizi yapmamızı sağlamaktasınız. Hazır fatura seçeneklerini değerlendirebilir ya da kendi tasarımınızı bize gönderebilirsiniz. Bu süreçte seçtiğiniz ya da bize gönderdiğiniz tasarım örneğinin taslağını hazırlayıp size mail olarak iletmekteyiz. Beğendiğiniz takdirde ödemeyi banka havalesi ile gerçekleştirebilmektesiniz. Basılan faturalarınızı size kargo ile gönderebilmekteyiz veya arzu ederseniz matbaamızdan da gelip alabilmektesiniz. Onay vermediğiniz halde tasarım yeniden yapılacaktır.
 

Sürekli Form Baskı Fiyatları

 

sürekli form fiyatları
 

Sürekli Form Baskısı İçin İstenilen Evraklar

 

  1. Vergi Levhası (2016 Yılı Güncel olan)
  2. İmza Sirküsü
  3. Şahış şirketi ise Kimlik Fotokopisi
  4. LTD Firması ise Faaliyet Belgesi ve Oda Kaydı
  5. Son Ödenmemiş Tahakkuk Fişi (Ödenmemiş olmasına dikkkat edilmesi gerekiyor.)
  6. Tasarımlarınızın A4 ebat mı, yoksa A5 ebat mı yapılmasını istiyorsanız firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Bazen bilgiler tarafımıza yanlış iletilebilmekte ya da firmamızdan kaynaklı baskı hataları olabilmektedir. Yanlış baskı almanın önüne geçebilmek için sürekli form basımı yapmadan önce faturanızın tasarımını taslak olarak size gönderip kontrol etmenizi istemekteyiz. Siz onay verdikten sonraki süreçte bir hata fark etmeniz durumunda yeniden yaptıracağınız baskılar için yeniden tam ücret ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca belirtmemiz gereken başka bir önemli husus da renklerin bilgisayar ekranından kaynaklı olarak baskı sonrası biraz ton farkı ile çıkabileceğidir. Bu bilgisayarın renkleri RGB olarak algılaması ile ilgilidir. Bize göndereceğiniz tasarım taslaklarınızın CMYK formatında olması önemlidir. Bütün bu şartlar sağlandığı takdirde istediğiniz faturanın basımı gayet kolay gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir