GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Termal Boş Etiket

Maliyet süreçleri basımında uygun olan bir nevi barkodların etiketlenme şekli olarak geçmektedir. Olabildiğince kısa süreli kullanımlar için uygun olarak üretilmektedir. Genellikle termal boş etiket 3 ya da 5 aylık bir kullanım süresi boyunca kullanılmaktadır. Bu etiketlerde kesinlikle ribon adı altındaki ürünler kullanılmamaktadır. Yüzeyinde bulunan termal boş etiket fiyatları çoğunlukla etiketlerin cinslerini ve kullanım alanlarına göre değişmektedir. Çoğu zaman da mini etiket adı verilen bu etiketler kağıt fazla olduğu için bu adı almaktadır.


Termal Boş Etiket Basımı


Baskıya da sürtünme ile birlikte kesinlikle kolay silinmeyen bu etiketlerim birçok alanda faydası bulunmaktadır. Üzerindeki tabaka çok kalın olduğu için ürünün zarar görme olasılığı da azalmaktadır. Bundan dolayı da toptan termal boş etiket alınırken genellikle çoklu seçimler yapılmaktadır. Belli süreler boyunca sınırsız bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Bu etiketler özellikle tekstil sektörlerinde çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Kumaşların üzerine takıldığı takdirde kesinlikle iz bırakmamaktadır.


Termal Boş Etiket İmalatı


En uygun yollu etiket olarak bilindiği içinde fiyatlandırma bakımından bütçeleri kesinlikle zorlamamaktadır. Dışarıdan gelebilecek ısıya ışığa neme ve buna benzer tüm içeriklere fazlasıyla dayanıklı olmaktadır. Bu şekilde bir değerlendirme yapıldığı takdirde çok fazla kullanılan çok yönlü içerikler olarak bilinmektedir. Fiyat açısından değerlendirildiği takdirde termal boş etiket imalatı diğer imalatlara göre çok fazla uygun olmaktadır. Böyle sektörlerin olmazsa olmazı haline gelmektedir.


Termal Boş Etiket Nerelerde Kullanılmaktadır?


İstenilen olan da istenilen şekilde baskı yapılan bir an bu etiketlerin genellikle bakliyat, kargo firmaları, kuru gıda firmaları, lojistik merkezli yerler, hastaneler, tekstil firmaları ve buna benzer birçok alanda kullanıldığı görülmektedir. Boyları ve ölçüleri verilen ebatlarda üretilmektedir. Kumanya dizisinden uygun olduğu için herkes bunu kullanmaktadır.


Ürünler yapıldığı malzemeler bakımından kaliteli olduğu için bozulma ya da yıpranma kesinlikle yapılmamaktadır. İşte tam da bundan dolayı termal boş etiket üretimi sürekli olarak bir değerlendirme halinde devam etmektedir. Teknoloji ile birlikte ilerleyen bu firmalar etiket basımına gün geçmeden daha da fazla devam etmektedir.


Termal Boş Etiket Fiyatları Nasıl Olmaktadır?


Burada bulunan etiketlerin fiyatlandırmaları belirlenirken çoğunlukla çok uygun olduğu bilinmektedir. En ekonomik olarak bilinen bu etiketlerim kullanım süreleri çok fazla uzun olduğu için genellikle maddi açıdan bütçeleri kesinlikle zorlamadan işlemler en önemli özelliklerinden biri olan hizmet şekli ürünün garantisini de sunmaktadır. Böylece kullanıyorlar herhangi bir problem yaşamadan barkod de etiket olarak da bu ürünleri kullanabilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir